O firmie Jabra

Jesteśmy Jabra

Dzięki nam życie brzmi lepiej.

Każdego dnia nasze inteligentne rozwiązania dźwiękowe inspirują ludzi w sposób, który wcześniej był nie do pomyślenia.

Inspirujemy sportowców, starszych i młodszych, do pokonywania granic i osiągania najlepszych wyników dzięki naszym innowacyjnymi sportowym zestawom słuchawkowym z treningiem głosowym w czasie rzeczywistym i inteligentnym aplikacjom, które pomagają zachować motywację i pozostać w danej strefie treningu.

W pracy pomagamy naszym pracownikom osiągnąć jeszcze większą produktywność. Pomożemy Ci osiągnąć większą koncentrację, lepszą komunikację i współpracę oraz ułatwimy prowadzenie rozmów. Osiągamy to poprzez blokowanie szumu i zapewnienie krystalicznie czystego dźwięku.

Ułatwiamy także w słuchaniu ulubionej muzyki w trakcie ruchu, zapewniając bogaty i imponujący dźwięk. Możesz bez problemów przełączać pomiędzy odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem rozmów. A to wszystko z całkowitą przejrzystością.

Zmiana życia naszych klientów za pomocą potęgi dźwięku to nasze życiowe zadanie.

Co nas inspiruje

Nieustannie jesteśmy pionierami i zmieniamy standardy Jesteśmy zainspirowani do poszukiwania nowych sposobów udoskonalenia dźwięków, które słyszysz.

Jak można się spodziewać po marce zajmującej się dźwiękiem, jesteśmy specjalistami w zakresie słuchania. Dlatego starannie wsłuchujemy się w potrzeby innych.

Aby to osiągnąć, co roku inwestujemy ponad 10% dochodów naszej grupy w badania i rozwój. To umożliwia nam nieustanne tworzenie przełomowej technologii już od wielu lat.

Nasz sukces polega na wiodącej pozycji w zakresie pomiaru i analizy danych biometrycznych z ucha ludzkiego, aby poprawić stan zdrowia i wyniki sportowe.

Poprawiamy także produktywność w miejscu pracy – nieustannie doskonalimy połączenie technologii i kultury, aby pomóc w osiągnięciu lepszej równowagi między pracą i życiem prywatnym. 

Jesteśmy GN

Jabra z dumą należy do Grupy TN – odważnej i innowacyjnej grupy ludzi, którzy pokonują bariery już od 1869 r.

Z naszej siedziby głównej w Kopenhadze, w Danii, Grupa GN zrewolucjonizowała komunikacje, kładąc pierwszy na świecie kabel podwodny, który utworzył pierwszą linię telegraficzną łączącą Wschód z Zachodem i zbliżył do siebie te dwie części świata.


GN

Odkryj więcej

Pionierska atmosfera

Atmosfera grupy GN inspiruje nas do pokonywania wielu ograniczeń. Pierwszy na świecie mikrofon z rozległą redukcją szumów, pierwszy na świecie zestaw słuchawkowy Bluetooth® i pierwsze na świecie sportowy zestaw słuchawkowy z wbudowanym monitorem pracy serca – to tylko kilka przykładów.‏

Nie dzielimy się tylko pionierską atmosferą Grupy GN, dzielimy się także jej wiedzą i doświadczeniem. Dzięki naszej bliskiej współpracy z ReSound, naszą siostrzaną marką, oferujemy bezkonkurencyjne funkcje dźwiękowe.

ReSound jest wiodącym na świecie ekspertem w zakresie aparatów słuchawkowych. Firma ta łączy wzornictwo i technologię, aby umożliwić osobom z głębokim ubytkiem słuchu w lepszym poznawaniu rzeczy, które kochają. Potężne, dyskretne i inteligentne aparaty słuchowe tej firmy można kontrolować za pomocą wbudowanych aplikacji. Zapewnia to naturalne, osobiste doznania dźwiękowe i możliwość przekształcenia aparatów słuchowych w bezprzewodowe zestawy słuchawkowe stereo.

Wiemy to, co wie ReSound. Co oznacza, że nikt inny nie rozumie sposobu funkcjonowania dźwięku lepiej niż my. Wspólnie możemy naprawdę sprawić, że życie będzie brzmiało lepiej.

Odkryj więcej ›

Program zapobiegający fałszerstwom

Uważaj na fałszywe produkty Zgłoś tutaj fałszywe produkty.

Czytaj więcej ›

CSR i środowisko

W taki sposób ograniczamy nasz wpływ na środowisko.

Czytaj więcej ›

Biblioteka multimedialna

Znajdź broszury, arkusze danych, zdjęcia telefonów i nie tylko.

Czytaj więcej ›
Wygraj zestaw Jabra Elite Sport