CSR i środowisko

Będąc producentem zestawów słuchawkowych i urządzeń dźwiękowych, zdajemy sobie sprawę z roli, jaką odgrywamy w zakresie ochrony środowiska oraz obowiązków ciążących na odpowiedzialnym członku globalnego społeczeństwa. Na wysypiskach na całym świecie odpady technologiczne gromadzone są w coraz większych ilościach i w związku z tym firma Jabra zobowiązała się ograniczyć negatywne oddziaływanie swoich produktów na środowisko naturalne.
Lifestyle outdoor RF

Dlaczego jest to ważne dla naszych klientów

Na firmach ciąży coraz większa presja współpracy z odpowiedzialnymi partnerami handlowymi. Nie wystarczy zadbać o porządek w swoim własnym zakładzie. Konieczne jest krytyczne przyjrzenie się dostawcom i sprzedawcom oraz upewnienie się, że stosują oni etyczne zasady, dbają o środowisko oraz przestrzegają obowiązujących międzynarodowych standardów. Współpraca z firmą Jabra daje spokój ducha, ponieważ nasi klienci wiedzą, że my również dbamy o ochronę planety i staramy się być odpowiedzialnym członkiem globalnego społeczeństwa.

Indywidualni użytkownicy produktów firmy Jabra mogą korzystać z naszych produktów ze świadomością, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby stworzyć urządzenie o możliwie najmniejszym oddziaływaniu na środowisko.

Czym się zajmujemy

Działania firmy Jabra w zakresie projektów społecznych obejmują wiele zagadnień, m.in. bezpieczeństwo i dobro pracowników, zgodność z krajowymi i międzynarodowymi przepisami w zakresie wymagań dotyczących ekonomicznego zużycia energii oraz bezpieczeństwa materiałów, a także bieżące inicjatywy mające na celu ograniczenie wpływu naszych działań na środowisko.

Innowacje ponad naszymi produktami

Jesteśmy dumni z faktu, że produkujemy nagradzane zestawy słuchawkowe, które choć trochę ułatwiają życie naszym klientom. Jednak oprócz opracowywania wyjątkowych sposobów na zaoferowanie naszym klientom większej wolności przy użyciu nowych technologii, pracujemy także nad sposobami umożliwiającymi ograniczenie oddziaływania naszych produktów na środowisko naturalne.

Nieustannie badamy procesy wytwarzania naszych produktów, opracowujemy najlepsze sposoby pełnego wykorzystania surowców oraz ekologicznego projektowania produktów. Stosujemy ekologiczne materiały i ograniczamy ilość szkodliwych substancji w naszych urządzeniach. Skupiamy się na projektowaniu lżejszych zestawów słuchawkowych i umieszczaniu większej liczby zestawów w opakowaniach, ograniczając w ten sposób ilość paliwa potrzebnego do transportu naszych produktów.

Takie same wysokie standardy wyznaczamy naszym dostawcom i partnerom handlowym. Współpracujemy z nimi, aby upewnić się, że stosują odpowiedzialne praktyki biznesowe w swoich firmach oraz odpowiednio dbają o pracowników.

Więcej informacji na temat naszego podejścia do spraw społecznych można znaleźć na stronie gn.com..
Wygraj zestaw Jabra Elite Sport