Bluetooth

Korzystaj z pełnej bezprzewodowej swobody dzięki naszej ofercie zestawów słuchawkowych Bluetooth. Wyraźne rozmowy w trasie. Nasze zestawy słuchawkowe mają wytrzymałą konstrukcję i są przeznaczone do całodziennego stosowania. Można wybrać spośród wielu różnych sposobów noszenia.

Jabra Halo Free

Jabra Halo Free to zestawy słuchawkowe Bluetooth®, które pozostają na miejscu przez cały dzień – bez względu na to, co robisz.
359,00 zł

Jabra Halo Smart

Jabra Halo Smart to wkładki douszne Bluetooth®, które są tak wygodne, że nigdy nie będziesz chciał ich wyjąć.
359,00 zł

Jabra Eclipse

399,00 zł

Jabra Steel

Jabra Steel to zestaw słuchawkowy o dużej wytrzymałości przeznaczony dla handlowców. Bez względu na to, czy przebywasz na placu budowy i jesteś pokryty pyłem lub znajdujesz się na rusztowaniu w trakcie silnego wiatru, Jabra Steel umożliwi komunikację we wszystkich trudnych warunkach.
399,99 zł

Jabra Halo Fusion

Jabra Halo Fusion Wireless to zestaw słuchawkowy Bluetooth®, który nada muzyce i połączeniom telefonicznym nowy wymiar – dzięki jednemu łatwemu w obsłudze rozwiązaniu o wygodnej konstrukcji.
239,99 zł

Jabra Mini

Łatwy w obsłudze zestaw słuchawkowy Bluetooth mono przeznaczony do całodziennego użytku. Wyraźne rozmowy o wysokiej jakości dźwięku. Inteligentny tryb Power Nap pomaga oszczędzić baterie. Znajdź idealne dopasowanie dzięki wkładkom EarGels™.
159,99 zł

Jabra Motion

Zestaw słuchawkowy Bluetooth mono z ochroną przed szumem wiatru i dźwiękiem o wysokiej jakości. Stosuj zestaw w biurze lub w drodze. Możesz go nosić wygodnie przez cały dzień.
399,99 zł

Jabra Stealth

Jabra Stealth, nasz debiut w dziedzinie nowej generacji zestawów słuchawkowych z funkcją Bluetooth®, jest znacznie mniejszy, lżejszy i dyskretniejszy, oferuje większą wygodę oraz dłuższy czas rozmów.
319,99 zł

Jabra Style

Nieskomplikowany zestaw słuchawkowy zapewniający bezprzewodową wolność oraz wyszukane możliwości idące w parze z Twoim osobistym stylem.
199,99 zł

Jabra Storm

Zestaw słuchawkowy mono z technologią Bluetooth nowej generacji z czasem rozmów do 9 godzin. Eliminuje szum wiatru, więc możesz prowadzić wyraźne rozmowy nawet w głośnych, wietrznych warunkach. Łatwe połączenie ze smartfonami z włączoną funkcją NFC poprzez zbliżenie obydwóch urządzeń. Smukła konstrukcja zapewniająca wygodę przez cały dzień.
279,99 zł

Jabra Supreme

Zestaw słuchawkowy mono Bluetooth® uruchamiany głosem, ze składanym wysięgnikiem w celu zapewnienia maksymalnej mobilności
399,99 zł

Jabra BT2047

Jabra BT2047 jest łatwym w obsłudze zestawem słuchawkowym Bluetooth® przeznaczonym dla urządzeń mobilnych.
99,99 zł

Jabra Supreme UC

Doskonała obsługa Twoich połączeń komórkowych oraz UC. Doskonała jakość połączenia i doskonały dźwięk – w drodze, w biurze lub w domu.
591,00 zł

Jabra Talk 2

Wyraźne i niezawodne rozmowy bez użycia rąk dzięki zastosowaniu zestawu słuchawkowego Bluetooth.
119,00 zł

Bluetooth

Korzystaj z pełnej bezprzewodowej swobody dzięki naszej ofercie zestawów słuchawkowych Bluetooth. Wyraźne rozmowy w trasie. Nasze zestawy słuchawkowe mają wytrzymałą konstrukcję i są przeznaczone do całodziennego stosowania. Można wybrać spośród wielu różnych sposobów noszenia.

Newsletter Jabra