Jabra Biz 2400 II

Jabra Biz 2400 II

Jabra Biz 2400 II to nowa i usprawniona wersja zestawu Jabra Biz 2400, który należy do naszych najbardziej popularnych zestawów słuchawkowych.

 • Mikrofon ze wzmocnionym wyciszaniem szumów eliminuje odgłosy otoczenia.
 • Krystalicznie czyste dźwięki HD i HIFI do odtwarzania muzyki i rozmowy przez telefon.
 • Niełamiący się wysięgnik zapewniający bezkonkurencyjną wytrzymałość
 • 40% lżejszy niż konkurencyjne zestawy słuchawkowe
Zdobądź teraz darmową wersję próbnąDostosuj i kup

Poprawiliśmy i udoskonaliliśmy technologię zestawów słuchawkowych z linii BIZ – nie tylko po to, aby znaleźć się na czele zmieniającego się rynku, ale aby go definiować. Jabra Biz 2400 II to nasz najlepszy zestaw słuchawkowy do centrów kontaktowych.

Lepsze rozmowy

Najważniejszą funkcją w centrum kontaktowych jest eliminacja odgłosów otoczenia z głośnego środowiska i zapewnienie, że klient wyraźnie usłyszy głos rozmówcy.

Mikrofon ze wzmocnionym wyciszaniem szumów zapewnia najwyższy stopień wyciszenia hałasu pochodzącego z otoczenia w naszym dowolnym zestawie słuchawkowym.

Posłuchaj, jaką różnicę robi redukcja szumów

Redukcja szumów WYŁĄCZONARedukcja szumów WŁĄCZONA

Lepszy dźwięk

Jeśli jesteś w głośnym otoczeniu, potrzebujesz świetnego dźwięku, aby usłyszeć głos klienta. Być może czasami musisz skoncentrować się na pracy i słuchać muzyki z dźwiękiem HIFI. Jabra Biz 2400 II świetnie nadaje się do obydwóch celów.

 • Technologia dźwięku HD zapewni, że wyraźnie usłyszysz rozmówcę
 • Głośniki zmniejszają hałas otoczenia, więc możesz skoncentrować się na rozmowie
 • Specjalnie zaprojektowany mikrofon redukujący szum eliminuje ostre dźwięki oddechu i odgłosy trzaskania, które często można usłyszeć w trakcie rozmów.

Posłuchaj, jaką różnicę robi dźwięk HD

Dźwięk HD WYŁĄCZONYDźwięk HD WŁĄCZONY

Posłuchaj, jaką różnicę robią amortyzatory powietrzne

Amortyzatory powietrzne WYŁĄCZONEAmortyzatory powietrzne WŁĄCZONE

Lepsza konstrukcja

Jabra Biz 2400 II ma wytrzymałą konstrukcję dostosowaną do bardzo intensywnej eksploatacji w centrum kontaktowym, co oznacza rzadszą wymianę zestawów słuchawkowych i mniej czasu przestojów dla całego zespołu oraz niższe całkowite koszty posiadania.

 • Przewód wzmacniany włóknami Kevlar® jest w stanie wytrzymać intensywną eksploatację w centrach kontaktowych i chroni przed uszkodzeniem z powodu krzeseł biurowych na kółkach, ostrych obiektów i codziennego zastosowania.
 • Wysięgnik można obrócić o 360 stopni, bez ryzyka złamania. Nazywamy to funkcją FreeSpin™.

WIĘKSZA WYGODA

40% LŻEJSZY NIŻ KONKURENCYJNE ZESTAWY SŁUCHAWKOWE

Bardzo miękka, skóropodobna wyściółka pałąka nagłownego i nauszników słuchawek, zapewniająca doskonałe dopasowanie.

[{"Name":"Connectivity","Title":"Łączność","Summary":"","Options":[{"Title":"USB","Value":"USB"},{"Title":"Quick Disconnect (QD)","Value":"QD"}]},{"Name":"Receive sound","Title":"Głośniki","Summary":"","Options":[{"Title":"Mono","Value":"Mono"},{"Title":"Stereo","Value":"Duo"}]},{"Name":"Microphone Type","Title":"Redukcja szumów","Summary":"","Options":[{"Title":"Średni","Value":"Noise cancel"},{"Title":"Wysoki","Value":"Ultra noise cancel"}]},{"Name":"Frequency Response","Title":"Pasmo przenoszenia dźwięku","Summary":"","Options":[{"Title":"hi-fi","Value":"Hifi"},{"Title":"Dźwięk HD","Value":"Wideband"}]},{"Name":"Wireless Technology","Title":"Ja też chcę ...","Summary":"","Options":[{"Title":"Sterownik Bluetooth","Value":"Bluetooth"}]},{"Name":"Wearing Style","Title":"Sposób noszenia","Summary":"","Options":[{"Title":"3 Sposoby noszenia","Value":"3-in-1"}]},{"Name":"Certifications","Title":"Zoptymalizowany do","Summary":"","Options":[{"Title":"Microsoft Skype for Business","Value":"Microsoft"},{"Title":"Unify","Value":"Unify"}]}]
{{selection.title}}

Linia Jabra BIZ 2400 II

Jabra BIZ 2400 II to profesjonalny przewodowy zestaw słuchawkowy, który zapewnia doskonały dźwięk obu rozmówcom. O 40% lżejszy niż konkurencyjne zestawy słuchawkowe, z bardzo miękkim pałąkiem nagłownym i nausznikami słuchawek pokrytymi skóropodobnym materiałem. Trwała konstrukcja z przewodem wzmacnianym kevlarem i odpornym na złamania wysięgnikiem.
Chwilowo niedostępny. Dostawa planowana w ciągu 10-15 dni.

Lista funkcji

PeakStop™

PeakStop™ natychmiast eliminuje szkodliwe dźwięki zanim dotrą do uszu użytkownika. To utrzymuje głośność na bezpiecznym poziomie i chroni słuch.

Wygodna rozmowa

Idealnie dopasowanie dzięki lekkiej, ergonomicznie zaprojektowanej konstrukcji, miękkim nausznikom słuchawek, regulowanemu pałąkowi nagłownemu i wysięgnikowi mikrofonu. Twój zestaw słuchawkowy pozostanie wygodny przez cały dzień.

Dźwięk HD / dźwięk szerokopasmowy

Jakość dźwięku HD umożliwia prowadzenie żywych, realistycznych rozmów. Nie będziesz mieć problemów z usłyszeniem swojego rozmówcy.

FreeSpin™

Możesz obracać wysięgnik o 360 stopni, bez ryzyka złamania go. Odnajdź ustawienie mikrofonu odpowiednie właśnie dla Ciebie.

Przewód wzmacniany Kevlarem®

Przewody mają wytrzymałą konstrukcję i są wzmocnione Kevlarem®. Są niezwykle trwałe i sprostają niemal wszystkim wymogom codziennego użytkowania.

Mikrofon z funkcją redukcji szumów

Mikrofony z funkcją redukcji szumów ograniczają niepożądane odgłosy z otoczenia i idealnie sprawdzają się w głośnych i zatłoczonych miejscach, takich jak otwarte biura.

Mikrofon Air Shock

Trzymanie mikrofonu blisko ust może doprowadzić do powstania niepożądanego hałasu spowodowanego oddechem. Aby go zmniejszyć, skonstruowaliśmy mikrofon z wieloma małymi otworami i umieściliśmy wewnątrz warstwę pianki. To znacząco zapobiega przenikaniu fal powietrza i podwyższa jakość rozmów.

WIĘKSZA WYGODA

40% LŻEJSZY NIŻ KONKURENCYJNE ZESTAWY SŁUCHAWKOWE

Bardzo miękka, skóropodobna wyściółka pałąka nagłownego i nauszników słuchawek, zapewniająca doskonałe dopasowanie.

Skontaktuj się z działem sprzedaży w sprawie tego produktu

Jeśli stosujesz ponad 100 zestawów słuchawkowych, możesz także użyć tego formularza, aby poprosić o darmową wersję próbną (obowiązują warunki korzystania).

Ile zestawów słuchawkowych zamierzasz stosować?

Twoja platforma

Dodatkowe informacje

Znajdź wsparcie

Skrócone instrukcje obsługi, samouczki wideo, pobieranie oprogramowania sprzętowego i nie tylko.

Potrzebujesz przystępnej alternatywy?

Wypróbuj zestaw Jabra Biz 2300

Potrzebujesz przystępnej alternatywy?

Wypróbuj zestaw Jabra Biz 2300

 • Wygoda przez cały dzień
 • Wytrzymała konstrukcja
 • Lepszy dźwięk

Chcesz pracować bezprzewodowo?

Wypróbuj zestaw Jabra Pro 900

Chcesz pracować bezprzewodowo?

Wypróbuj zestaw Jabra Pro 900

 • Duży zasięg
 • Światowej klasy dźwięk
 • Łatwy w użyciu