Krystalicznie czysty dźwięk bez względu na to, czy połączenie przyjdzie na telefon stacjonarny, programowy czy smartfon.

Dlaczego warto wybrać łączność bezprzewodową?

W skrócie: Prawdziwe korzyści biznesowe. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Firma Benchmark Portals przeprowadziła badania na pracownikach działu pomocy technicznej Brother International w trakcie przejścia na łączność bezprzewodową, które podsumowuje:

„Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe zapewniają największy zwrot inwestycji:”

  • Krótszy czas rozmów: Przeciętny czas rozmów skrócił się z 19,5 do 14,4 min — oszczędność na poziomie 26,2%
  • Mniej przekazanych połączeń: Podczas badań liczba przekazanych połączeń spadła o 62,7% — co samo w sobie zapewnia zwrot inwestycji w zestawy słuchawkowe na poziomie 1,353%
Badania podsumowują:

„Poprzez wymianę zestawów słuchawkowych z przewodowych na bezprzewodowe centrum pomocy technicznej uzyskało wiele korzyści zarówno pod względem wymiernych oszczędności finansowych, jak i satysfakcji pracowników. Skorzystała na tym cała kadra: od dyrektora finansowego po pracowników działu obsługi klienta — ale przede wszystkim zyskali klienci.

Pobierz pełny raport tutaj.

{{selection.productName}}

Jabra Pro 9400

Chwilowo niedostępny. Dostawa planowana w ciągu 10-15 dni.

Lista funkcji

Możliwość połączenia z wieloma urządzeniami

Zarządzaj wszystkimi połączeniami z jednego zestawu słuchawkowego do Twojego telefonu stacjonarnego, telefonu programowego, smartfona i tabletu

Dźwięk HD / dźwięk szerokopasmowy

Jakość dźwięku HD umożliwia prowadzenie żywych, realistycznych rozmów. Nie będziesz mieć problemów z usłyszeniem swojego rozmówcy.

Komfortowa rozmowa

  • Znajdź doskonałe dopasowanie, wybierając odpowiednią, lekką, ergonomicznie zaprojektowaną ramę, miękkie poduszki słuchawek, regulowane pałąki na głowę i wysięgnik mikrofonu. Twój zestaw słuchawkowy będzie wygodny przez cały dzień. Większe nauszniki słuchawek dostępne jako akcesoria zapewniają pasywną redukcję szumów na poziomie 3-5 dB i lepszy poziom wygody.
  • Większe nauszniki słuchawek dostępne jako akcesoria zapewniają pasywną redukcję szumów na poziomie 3-5 dB i lepszy poziom wygody.

Bezprzewodowa swoboda 150 m

Uzyskaj zasięg do 150 m, korzystając z technologii DECT. Wykonuj jednocześnie wiele zadań, poruszając się swobodnie po biurze podczas rozmowy.

UC Plug-And-Play

Współpracuje bez żadnej konfiguracji ze wszystkimi aplikacjami UC i telefonami programowymi. Łatwa konfiguracja, łączenie i obsługa.

Gotowość do współpracy ze smartfonem i tabletem

Technologia przygotowana pod kątem przyszłych potrzeb, aby zapewnić pełną zgodność z najnowszymi smartfonami i tabletami dostępnymi na rynku.

Zdalna obsługa połączeń

Obsługa połączeń bezpośrednio z zestawu słuchawkowego. Odbieraj i kończ połączenia, reguluj głośność i wyciszaj linię, naciskając na przycisk.

SafeTone™

Jabra SafeTone™ obsługuje Jabra PeakStop™ i Jabra IntelliTone™ – technologie zwiększające stopień ochrony słuchu. Automatycznie ogranicza średnie narażenie na głośne dźwięki w trakcie dnia pracy i utrzymuje je w wartościach zgodnych z normami dotyczącymi poziomu głośności.

Aplikacje Jabra

Możliwość dostosowania ustawień dzięki aplikacjom Jabra. Pełna integracja i zdalna obsługa połączeń w telefonach programowych najnowszej generacji.

Certyfikat bezpieczeństwa DECT

  • Zestaw słuchawkowy zgodny z wymaganiami bezpieczeństwa DECT z zabezpieczeniem przed podsłuchem.
  • Proces parowania zestawu słuchawkowego ze stacją bazową opatentowany przez Jabra zapobiega ryzykownemu, przypadkowemu parowaniu, aby chronić Twoje rozmowy.

Kontakt z działem sprzedaży

Nasz zespół ekspertów w zakresie produktów pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Możesz otrzymać szybką wycenę i porady dotyczące określonego środowiska pracy oraz przypadku zastosowania. Wypełnij formularz, a przedstawiciel Jabra wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Zgłoś się po bezpłatne produkty testowe

Jeśli planujesz wdrożenie ponad 50 produktów w swojej firmie, porozmawiaj z naszym działem sprzedaży, aby dowiedzieć się, czy możesz bezpłatnie przetestować urządzenia.

Potrzebujesz wsparcia technicznego?

W przypadku wsparcia technicznego i pytań związanych z gwarancją, skontaktuj się z naszym zespołem wsparcia dla firm.
Dział wsparcia dla firm jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00 EST.

Skontaktuj się z działem sprzedaży w sprawie tego produktu

Ile zestawów słuchawkowych zamierzasz stosować?

Twoja platforma

Dodatkowe informacje

Akcesoria

Znajdź wsparcie

Skrócone instrukcje obsługi, samouczki wideo, pobieranie oprogramowania sprzętowego i nie tylko.