Profesjonalny dźwięk
do rozwoju przedsiębiorstwa

Małe i średnie przedsiębiorstwa potrzebują dostępu do odpowiednich narzędzi, aby działać szybko, elastycznie i skutecznie. W ten sposób mogą skupić się na rozwoju swojej działalności i zwiększyć lojalność klienta.

Skontaktuj Się Z Działem Sprzedaży Wybierz Zestaw Słuchawkowy

Każda rozmowa to szansa wzmocnienia relacji z klientami i stymulacji rozwoju biznesu.

Dlatego Jabra oferuje zestaw profesjonalnych urządzeń dźwiękowych przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wiodącej w branży redukcji szumów i krystalicznie czystemu dźwiękowi możesz maksymalnie wykorzystać każdy kontakt z klientem.

Nasze produkty działają z wieloma różnymi urządzeniami od razu po wyjęciu z pudełka i umożliwiają wiele opcji podłączenia. Umożliwiają prowadzenie rozmów z klientami w dowolnym miejscu i o dowolnej porze – nigdy nie przegapisz więc żadnej rozmowy.

Twoje działania mogą sprawić olbrzymią różnicę,
bez względu na rozmiar Twojego przedsiębiorstwa

Dzięki naszemu wsparciu i portalowi internetowemu wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw możesz zdobyć wszystkie zasoby, które potrzebuje Twoja działalność w trakcie rozwoju, łącznie z wyjątkowymi ofertami.

Nadaj swoim połączeniom nowy wymiar dzięki produktom Jabra.

Jabra Evolve 40, profesjonalny zestaw słuchawkowy z doskonałą jakością dźwięku HD, oferuje wiodącą w branży redukcję szumów i wbudowaną diodę zajętości, więc możesz skupić się na swojej rozmowie – w dowolnym miejscu i bez względu na poziom hałasu.

 • Złącze jack 3,5 mm zapewniające lepszą łączność
 • Łatwy w obsłudze inteligentny transfer połączeń
 • Wbudowana dioda zajętości
Pokaż więcej

Największa swoboda

Dzięki standardowym opcjom łączności przez USB i złącze jack 3,5 mm zestaw Jabra Evolve 40 zapewnia największą swobodę w przypadku podłączania do laptopa lub urządzenia inteligentnego do każdej rozmowy. Jeśli musisz przenieść rozmowę z laptopa na smartfon, inteligentny transfer połączeń Jabra pozwoli to osiągnąć bez konieczności rozłączania połączenia i ponownego wybierania numeru. Prosty, płynny i wygodny sposób kontynuacji rozmów.

Każde połączenie konferencje będzie produktywne dzięki Jabra Speak 510

W drodze, podczas pracy z domu lub w biurze – zestaw Jabra Speak 510 jest idealnym narzędziem, które pomoże zaplanować spotkania w kilka sekund i zamieni dowolne pomieszczenie w salę konferencyjną.

 • Połączenie plug-and-play za pomocą USB lub Bluetooth®
 • Zasięg bezprzewodowy do 100 m
 • Akumulator
Pokaż więcej

Idealne połączenie funkcjonalności i mobilności

Wyjątkowy przenośny głośnik konferencyjny z funkcją Bluetooth®, który można podłączyć do laptopów, tabletów lub smartfonów.

Funkcja plug-and-play sprawia, że zestaw Jabra Speak 510 jest łatwy w obsłudze i eliminuje konieczność wsparcia IT. Idealne połączenie funkcjonalności i mobilności umożliwia skuteczną komunikację w dowolnym miejscu. Krystalicznie czysty dźwięk sprawia, że zestaw jest idealny do połączeń konferencyjnych lub słuchania muzyki.

Jabra Pro 920

Jabra Pro 920 jest profesjonalnym zestawem słuchawkowym DECT do telefonów stacjonarnych zapewniający komunikację w biurze bez użycia rąk o zasięgu do 120 metrów. Zawiera bezproblemową, wstępnie podłączoną stację bazową niewymagającą instalacji z 8 godzinami rozmów. Zapewnia dźwięk HD, najlepszej jakości mikrofon z redukcją szumów i Jabra SafeTone umożliwiający krystalicznie czyste i wygodne rozmowy przez cały dzień.

 • Łączność z jednym urządzeniem
 • Bezprzewodowy – DECT
 • Jabra Safetone™
Pokaż więcej

Jabra Pro 925

Jabra Pro 925 oferuje łączność z dwoma urządzeniami, z telefonem stacjonarnym i telefonem komórkowym jednocześnie, więc nigdy nie przegapisz żadnej rozmowy. Zawiera bezproblemową, wstępnie podłączoną stację bazową niewymagającą instalacji z 12 godzinami rozmów. Dzięki zasięgowi bezprzewodowemu o 100 metrach ten profesjonalny zestaw słuchawkowy zapewnia dźwięk HD, najlepszej jakości mikrofon z redukcją szumów i Jabra SafeTone umożliwiający krystalicznie czyste i wygodne rozmowy przez cały dzień.

 • Łączność dwoma urządzeniami
 • Wireless – Bluetooth
 • Jabra Safetone™
Pokaż więcej
Filters ({{selectedFilters.length}})
Filter by
Czytaj więcej

Zgłoszenie o bezpłatne przekazanie urządzeń na okres próbny

Bezpłatny okres próbny jest dostępny tylko dla firm wdrażających co najmniej 100 zestawów słuchawkowych. Obowiązują Zasady i warunki.
Wypełnij formularz, jeśli masz inne pytania.

Ile zestawów słuchawkowych zamierzasz wdrożyć?

Twoja platforma

Dodatkowe informacje

Wygraj zestaw Jabra Elite Sport