Profesjonalny dźwięk
do rozwoju przedsiębiorstwa

Małe i średnie przedsiębiorstwa potrzebują dostępu do odpowiednich narzędzi, aby działać szybko, elastycznie i skutecznie. W ten sposób mogą skupić się na rozwoju swojej działalności i zwiększyć lojalność klienta.

Kontakt z działem sprzedaży JabraZnajdź odpowiednie urządzenie

Każda rozmowa to szansa wzmocnienia relacji z klientami i stymulacji rozwoju biznesu.

Dlatego Jabra oferuje zestaw profesjonalnych urządzeń dźwiękowych przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki wiodącej w branży redukcji szumów i krystalicznie czystemu dźwiękowi możesz maksymalnie wykorzystać każdy kontakt z klientem.

Nasze produkty działają z wieloma różnymi urządzeniami od razu po wyjęciu z pudełka i umożliwiają wiele opcji podłączenia. Umożliwiają prowadzenie rozmów z klientami w dowolnym miejscu i o dowolnej porze – nigdy nie przegapisz więc żadnej rozmowy.

Twoje działania mogą sprawić olbrzymią różnicę,
bez względu na rozmiar Twojego przedsiębiorstwa

Dzięki naszemu wsparciu i portalowi internetowemu wyłącznie dla małych i średnich przedsiębiorstw możesz zdobyć wszystkie zasoby, które potrzebuje Twoja działalność w trakcie rozwoju, łącznie z wyjątkowymi ofertami.

Nadaj swoim połączeniom nowy wymiar dzięki produktom Jabra.

Jabra Evolve 40, profesjonalny zestaw słuchawkowy z doskonałą jakością dźwięku HD, oferuje wiodącą w branży redukcję szumów i wbudowaną diodę zajętości, więc możesz skupić się na swojej rozmowie – w dowolnym miejscu i bez względu na poziom hałasu.

  • Złącze jack 3,5 mm zapewniające lepszą łączność
  • Łatwy w obsłudze inteligentny transfer połączeń
  • Wbudowana dioda zajętości
Pokaż więcej

Największa swoboda

Dzięki standardowym opcjom łączności przez USB i złącze jack 3,5 mm zestaw Jabra Evolve 40 zapewnia największą swobodę w przypadku podłączania do laptopa lub urządzenia inteligentnego do każdej rozmowy. Jeśli musisz przenieść rozmowę z laptopa na smartfon, inteligentny transfer połączeń Jabra pozwoli to osiągnąć bez konieczności rozłączania połączenia i ponownego wybierania numeru. Prosty, płynny i wygodny sposób kontynuacji rozmów.

Każde połączenie konferencje będzie produktywne dzięki Jabra Speak 510

W drodze, podczas pracy z domu lub w biurze – zestaw Jabra Speak 510 jest idealnym narzędziem, które pomoże zaplanować spotkania w kilka sekund i zamieni dowolne pomieszczenie w salę konferencyjną.

  • Połączenie plug-and-play za pomocą USB lub Bluetooth®
  • Zasięg bezprzewodowy do 100 m
  • Akumulator
Pokaż więcej

Idealne połączenie funkcjonalności i mobilności

Wyjątkowy przenośny głośnik konferencyjny z funkcją Bluetooth®, który można podłączyć do laptopów, tabletów lub smartfonów.

Funkcja plug-and-play sprawia, że zestaw Jabra Speak 510 jest łatwy w obsłudze i eliminuje konieczność wsparcia IT. Idealne połączenie funkcjonalności i mobilności umożliwia skuteczną komunikację w dowolnym miejscu. Krystalicznie czysty dźwięk sprawia, że zestaw jest idealny do połączeń konferencyjnych lub słuchania muzyki.

Zgłoszenie o bezpłatne przekazanie urządzeń na okres próbny

Bezpłatny okres próbny jest dostępny tylko dla firm wdrażających co najmniej 100 zestawów słuchawkowych. Obowiązują Zasady i warunki.
Wypełnij formularz, jeśli masz inne pytania.

Ile zestawów słuchawkowych zamierzasz wdrożyć?

Twoja platforma

Dodatkowe informacje