Seria Jabra Speak

Proste rozmowy konferencyjna: łatwa współpraca.

Jabra Speak 810

Speak 810 jest profesjonalnym, intuicyjnym zestawem głośnomówiącym do sal konferencyjnych, który jest kompatybilny z UC. Dzięki łączności USB, Bluetooth® i złączu jack 3,5 mm można podłączyć urządzenie do urządzeń inteligentnych i laptopów w kilka sekund, aby punktualnie rozpocząć spotkania i zaangażować wszystkich uczestników.

Od 2 459,00 zł

Pokaż więcej

Jabra Speak 710

Wysokiej jakości dźwięk w doskonałej, przenośnej konstrukcji umożliwiający prowadzenie rozmów i odtwarzanie muzyki z zestawu głośnomówiącego Speak 710. Pierwsze prawdziwie profesjonalne i osobiste urządzenie konferencyjne z głośnikiem klasy HiFi umożliwiające krystalicznie czyste rozmowy i odtwarzanie muzyki.

Od 1 482,00 zł

Pokaż więcej

Jabra Speak 510

Speak 510 jest osobistym, łatwym w obsłudze zestawem głośnomówiącym z łącznością USB i Bluetooth®. Zapewnia skuteczne i wydajne rozmowy konferencyjne w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Wyposażony jest w opcjonalny adapter USB Jabra Link 370, który umożliwia bezprzewodową swobodę do 30 metrów. Zestaw zawiera ochronny pokrowiec.

Od 599,99 zł

Pokaż więcej

Jabra Speak 410

Urządzenie Speak 410 jest łatwym w obsłudze zestawem głośnomówiącym z prostą łącznością USB. Zapewnia skuteczne spotkania UC w dowolnym miejscu i w dowolnej porze. Zestaw wyposażony jest w ochronny pokrowiec neoprenowy, który chroni przed zarysowaniami i idealnie nadaje się do podróży.

Od 536,00 zł

Pokaż więcej

Skontaktuj się z działem sprzedaży w sprawie tego produktu

Wypełnij formularz, a nasz zespół ds. sprzedaży wkrótce się z Tobą skontaktuje.

Ile głośników zamierzasz stosować?

Twoja platforma

Dodatkowe informacje