Samochodowe zestawy głośnomówiące

Bądź w kontakcie w trakcie podróży. Rozmawiaj w samochodzie bez użycia rąk i bez narażania swojego bezpieczeństwa. Nasze samochodowe zestawy głośnomówiące umożliwiają prowadzenie wyraźnych rozmów bez szumów i bez pogłosu charakterystycznego dla zestawów głośnomówiących.

Jabra Freeway

Samochodowy zestaw głośnomówiący z funkcją wirtualnego dźwięku przestrzennego oraz komunikatami głosowymi
399,99 zł

Jabra Tour

Prowadź wyraźne rozmowy przez mikron o jakości HD. Przesyłaj wskazówki GPS, muzykę i podkasty. Mów do zestawu, aby odbierać lub odrzucać połączenia. Otrzymuj instrukcje głosowe o konfiguracji i informacje o stanie baterii. Jabra Tour ma 60-dniowy czas oczekiwania i nadaje się nawet do najdłuższych podróży. Włącza się i wyłącza automatycznie, więc możesz skupić się na prowadzeniu pojazdu.

Zestaw idealny do:

  • prowadzenia rozmów telefonicznych bez użycia rąk
  • przesyłania wskazówek GPS
  • długich podróży
319,99 zł

Jabra Drive

Podłącz jednocześnie do dwóch urządzeń i wykonuj połączenia z jednego z nich. Przesyłaj wskazówki GPS, muzykę i podcasty. Jabra Drive mocuje się na osłonie przeciwsłonecznej samochodu i nie utrudnia widoku. Możesz otrzymywać instrukcje głosowe i informacje o niskim stanie baterii. Zachowaj bezpieczeństwo i rozmawiaj w drodze bez użycia rąk...

Zestaw idealny do:

  • prowadzenia rozmów telefonicznych bez użycia rąk
  • przesyłania wskazówek GPS
  • łatwej konfiguracji i obsługi
199,99 zł

Newsletter Jabra