Muzyka

Bezprzewodowe produkty Jabra do słuchania muzyki zapewniają możliwość zabrania muzyki w każde miejsce. Słuchaj imponującego dźwięku w czystej, skandynawskiej konstrukcji, która wydobywa głębię i wyrazistość muzyki. Nasze bezprzewodowe słuchawki i głośniki są przeznaczone do stosowania w ruchu a ich obsługa jest intuicyjna.

 

Jabra Halo Free

Jabra Halo Free to zestawy słuchawkowe Bluetooth®, które pozostają na miejscu przez cały dzień – bez względu na to, co robisz.
359,00 zł

Jabra Halo Fusion

Jabra Halo Fusion Wireless to zestaw słuchawkowy Bluetooth®, który nada muzyce i połączeniom telefonicznym nowy wymiar – dzięki jednemu łatwemu w obsłudze rozwiązaniu o wygodnej konstrukcji.
239,99 zł

Jabra Move Wireless

Harmonijna skandynawska konstrukcja i krystalicznie czysty cyfrowy dźwięk Idealne dopasowanie dzięki bardzo lekkiemu, wygodnemu pałąkowi. Możesz wybrać spośród trzech nowoczesnych kolorów: Cayenne (czerwony), Cobalt (niebieski), i Coal (czarny).
399,99 zł

Jabra Rox Wireless

Uwolnij muzykę o bogatym, pełnozakresowym dźwięku Dolby®. Stalowy i dobrze leżący zestaw Jabra Rox Wireless jest dla entuzjastów muzyki, którzy są gotowi do działania.
519,99 zł

Jabra Step Wireless

Doskonała jakość dźwięku, bardzo wygodne bezprzewodowe słuchawki douszne dla tych, którzy żyją w ruchu
279,99 zł

Jabra Vega

Większa radość słuchania muzyki dzięki głośnikom o najwyższej jakości
1 199,00 zł

Newsletter Jabra