Oprogramowanie i usługi

Jabra oferuje oprogramowanie i usługi, które pomogą Ci jak najlepiej wykorzystać funkcje zestawów słuchawkowych.

Szukasz aplikacji na smartfona?

Kliknij tutaj

Jabra Xpress

Jabra Xpress to rozwiązanie oparte na sieci, które umożliwia zdalną instalację oprogramowania, oprogramowania firmowego oraz aktualizację ustawień dla wielu zestawów słuchawkowych Jabra USB.
Możesz skorzystać z niego w celu:

  • Instalacji nowych zestawów słuchawkowych (w tym instalacji masowej)
  • Aktualizacji, diagnozy i zarządzania istniejącymi zestawami słuchawkowymi
Pokaż więcej

Jabra Direct

Jabra Direct to oprogramowanie komputerowe, które umożliwia personalizację, aktualizacje i zarządzanie zestawami słuchawkowymi Jabra z komputera użytkownika. Umożliwia także kontrolowanie rozmów z telefonu programowego (np. Skype) bezpośrednio z zestawu słuchawkowego.

Pokaż więcej

Oprogramowanie Jabra Suite dla Mac

Jabra Suite to darmowe oprogramowanie dla systemów Mac, które umożliwia aktualizacje oprogramowania firmowego, aktualizacje zestawów słuchawkowych i zarządzanie połączeniami Bluetooth. Umożliwia także kontrolowanie rozmów z telefonu programowego Mac bezpośrednio z zestawu słuchawkowego.

Pokaż więcej

MIKROAPLIKACJE NA KOMPUTER

Jabra zawsze chętnie oferuje produkty z najlepszym doświadczeniem użytkownika dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Teraz Jabra wprowadza łatwe w obsłudze mikroaplikacje na Windows, aby zwiększyć wartość urządzeń dźwiękowych Jabra i sprostać przyszłym potrzebom użytkowników. Mikroaplikacje Jabra z bardzo ukierunkowanymi funkcjami umożliwiają użytkownikom pełne wykorzystanie zalet urządzeń Jabra i nie tylko.

Czytaj więcej