Jabra Assist

Aplikacja Jabra Assist jest łatwą w obsłudze aplikacją na smartfona, która jeszcze bardziej zwiększy wartość Twojego produktu. Zawiera teraz mnóstwo dodatkowych funkcji.

Lista funkcji

Indywidualne przyciski

Indywidualne przyciski umożliwiają dostosowanie sposobu korzystania z urządzenia. Możesz włączyć lub wyłączyć mobilnego asystenta głośnomówiącego (włączając Google Now™ i Siri™), opcję naciskania w celu wyciszania lub funkcję naciskania w celu odbierania lub kończenia połączeń.

Dźwięk podczas rozmowy

Możesz dostosować dźwięk rozmowy przychodzącej zgodnie z własnymi preferencjami słuchowymi. Można wybrać pomiędzy trzema ustawieniami dźwięku: Popraw wyraźność, Normalne, Popraw bas.

*Tylko dla zestawów słuchawkowych Jabra Eclipse

Odpowiedzialne prowadzenie samochodu

Po podłączeniu do aplikacji Jabra Freeway, Jabra Drive, Jabra Tour lub Jabra Streamer smartfon przełączy się na tryb bezpieczeństwa. Na wiadomość przychodzącą zostanie automatycznie wysłana odpowiedź informująca, że prowadzisz teraz samochód i odpowiesz później.

*Dostępny tylko dla systemu Android

Wybór języka

Jabra Eclipse oferuje 10 języków dla zestawu słuchawkowego. Możesz teraz zmienić preferowany język za pomocą aplikacji.

*Tylko dla zestawów słuchawkowych Jabra Eclipse

Przewodnik po konfiguracji i instrukcja obsługi

Dostęp do łatwego, animowanego przewodnika krok po kroku pomaga w procesie parowania i umożliwia jak najlepsze wykorzystanie urządzenia. Możesz uzyskać dostęp do instrukcji obsługi urządzenia z poziomu aplikacji Jabra Assist.

Odczytywanie wiadomości tekstowych

Możesz teraz odsłuchiwać tekstu wiadomości bez użycia rąk. Na wiadomość możesz odpowiedzieć za pomocą Google Now.

*Dostępny tylko dla systemu Android

Wskaźnik baterii

Ten prosty wizualny wskaźnik umożliwia kontrolowanie pozostałego czasu rozmów na urządzeniu. W aplikacji na urządzeniu Android pojawi się komunikat, gdy poziom naładowania baterii w urządzeniu Jabra będzie poniżej 10%.

*Funkcja dostępna dla wszystkich zestawów słuchawkowych na telefonach Android i wybranych zestawów słuchawkowych dla iOS

Aktualizacje bezprzewodowe

Możesz teraz znaleźć aktualizacje oprogramowania i zaktualizować urządzenie bezpośrednio przez aplikację. Nie trzeba podłączać urządzenia do komputera!

*Tylko dla zestawów słuchawkowych Jabra Eclipse

Wyszukiwanie urządzenia Jabra/samochodu

Już nigdy nie zgubisz swojego zestawu słuchawkowego ani samochodu. Podczas każdego zastosowania zestawu słuchawkowego do zestawu przypisywana jest pozycja geolokalizacyjna, więc jeśli zgubisz urządzenie, możesz odszukać je na mapie w smartfonie. Możesz włączyć swój zestaw słuchawkowy, aby wydał dźwięk, co umożliwi jeszcze łatwiejsze znalezienie produktu.

Znajdź wsparcie

Skrócone instrukcje obsługi, samouczki wideo, pobieranie oprogramowania sprzętowego i nie tylko.