Jabra Assist

Aplikacja Jabra Assist jest łatwą w obsłudze aplikacją na smartfona, która jeszcze bardziej zwiększy wartość Twojego produktu. Zawiera teraz mnóstwo dodatkowych funkcji.

 • Wyszukiwanie urządzenia Jabra/samochodu

  Już nigdy nie zgubisz swojego zestawu słuchawkowego ani samochodu. Podczas każdego zastosowania zestawu słuchawkowego do zestawu przypisywana jest pozycja geolokalizacyjna, więc jeśli zgubisz urządzenie, możesz odszukać je na mapie w smartfonie. Możesz włączyć swój zestaw słuchawkowy, aby wydał dźwięk, co umożliwi jeszcze łatwiejsze znalezienie produktu.

 • Wskaźnik baterii

  Ten prosty wizualny wskaźnik umożliwia kontrolowanie pozostałego czasu rozmów na urządzeniu. W aplikacji na urządzeniu Android pojawi się komunikat, gdy poziom naładowania baterii w urządzeniu Jabra będzie poniżej 10%.     

  Funkcja dostępna dla wszystkich zestawów słuchawkowych na telefonach Android i wybranych zestawów słuchawkowych dla iOS

 • Odczytywanie wiadomości tekstowych

  Możesz teraz odsłuchiwać tekstu wiadomości bez użycia rąk. Na wiadomość możesz odpowiedzieć za pomocą Google Now. 

  Dostępny tylko dla systemu Android
 • Przewodnik po konfiguracji

  Dostęp do łatwego, animowanego przewodnika krok po kroku pomaga w procesie parowania i umożliwia jak najlepsze wykorzystanie urządzenia.

 • Wybór języka 

  Jabra Eclipse oferuje 10 języków dla zestawu słuchawkowego. Możesz teraz zmienić preferowany język za pomocą aplikacji.

  Tylko dla zestawów słuchawkowych Jabra Eclipse

Lista funkcji

Indywidualne przyciski

Indywidualne przyciski umożliwiają dostosowanie sposobu korzystania z urządzenia. Możesz włączyć lub wyłączyć mobilnego asystenta głośnomówiącego (uruchamiając Google Now), opcję naciskania w celu wyciszania lub funkcję naciskania w celu odbierania lub kończenia połączeń.

*Tylko dla zestawów słuchawkowych Jabra Eclipse

Dźwięk podczas rozmowy

Aby spełnić codzienne potrzeby użytkowników, dostępne są trzy ustawienia audio, które umożliwią zmianę dźwięku przychodzącego.

*Tylko dla zestawów słuchawkowych Jabra Eclipse

Odpowiedzialne prowadzenie samochodu

Po podłączeniu do aplikacji Jabra Freeway, Jabra Drive, Jabra Tour lub Jabra Streamer smartfon przełączy się na tryb bezpieczeństwa. Na wiadomość przychodzącą zostanie automatycznie wysłana odpowiedź informująca, że prowadzisz teraz samochód i odpowiesz później.

*Opcja dostępna tylko dla systemu Android

Wybór języka

W zestawie Jabra Eclipse dostępnych jest 10 języków, które można zmieniać za pomocą aplikacji

*Tylko dla zestawów słuchawkowych Jabra Eclipse

Przewodnik po konfiguracji i instrukcja obsługi

Użytkownicy mają teraz dostęp do łatwego, animowanego przewodnika krok po kroku, który pomoże w procesie parowania. Instrukcje konfiguracji pokaże także, w jaki sposób można jak najlepiej skorzystać z urządzenia. Można uzyskać dostęp do instrukcji obsługi urządzenia z poziomu aplikacji Jabra Assist.

Odczytywanie wiadomości tekstowych

Możesz teraz odsłuchiwać tekstu wiadomości tekstowych, wiadomości z aplikacji Facebook Messenger i WhatsApp bez użycia rąk.

*Opcja dostępna tylko dla systemu Android

Wskaźnik baterii

Ten prosty wizualny wskaźnik umożliwia kontrolowanie pozostałego czasu rozmów na urządzeniu. W aplikacji pojawi się komunikat, gdy poziom naładowania baterii w urządzeniu Jabra będzie poniżej 10%.

*Funkcja dostępna dla wszystkich zestawów słuchawkowych na telefonach Android i wybranych zestawów słuchawkowych dla iOS

Aktualizacje bezprzewodowe

Możesz znaleźć i zainstalować oprogramowanie oraz aktualizacje urządzenia bezpośrednio przez aplikację. Nie trzeba podłączać urządzenia do komputera!

*Tylko dla zestawów słuchawkowych Jabra Eclipse

Wyszukiwanie urządzenia Jabra/samochodu

Już nigdy nie zgubisz swojego zestawu słuchawkowego ani samochodu. Podczas każdego zastosowania zestawu słuchawkowego do urządzenia przypisywana jest pozycja geolokalizacyjna. Oznacza to, że jeśli zgubisz zestaw, będzie można go łatwo znaleźć na mapie na smartfonie. Aby ułatwić znalezienie zestawu, możesz nawet ustawić funkcję włączania dźwięku na urządzeniu.

Znajdź wsparcie

Skrócone instrukcje obsługi, samouczki wideo, pobieranie oprogramowania sprzętowego i nie tylko.