Jabra Direct

Pewność podczas każdej rozmowy

Jabra Direct jest darmowym oprogramowaniem komputerowym, który umożliwia zdalną obsługę połączeń większości telefonów programowych za pomocą urządzeń USB. Zawiera także funkcje personalizacji urządzenia Jabra, udoskonalenia urządzenia za pomocą aktualizacji oprogramowania firmowego oraz pulpit ze statusem, aby zapewnić, że wszystko jest gotowe na kolejną rozmowę.

Teraz zawiera funkcję inteligentnego przekazywania połączeń Jabra.

Pobierz na PC
WERSJA # | 13.04.2015

Informacje o wersjach | Informacje o produkcie

Szukasz oprogramowania Jabra dla komputerów Mac? Kliknij tutaj

Status gotowości

Zwiększ pewność prowadzenia i otrzymywania rozmów na telefonie programowych za pomocą urządzeń audio Jabra USB z aplikacją Jabra Direct.
Jabra Direct ma łatwy w obsłudze pulpit, na który można wejść za pomocą ikony J aplikacji Jabra Direct w obszarze powiadomień systemu Windows. Na pulpicie zobaczysz status zestawu słuchawkowego i połączenia telefonu programowego, aby dowiedzieć się, czy wszystko jest gotowe do prowadzenia każdej rozmowy.

Personalizacja zestawu słuchawkowego

Lepsza osobista obsługa zestawu słuchawkowego za pomocą urządzenia audio Jabra. Aby spersonalizować funkcje zestawu słuchawkowego, wystarczy na pulpicie kliknąć na urządzenie, z którego korzystasz, co przeniesie od razu do głównego ekranu Jabra Direct. Tam możesz z łatwością zarządzać wszystkimi ustawieniami, z których korzystasz najczęściej – np. włączanie/wyłączanie obsługi głosowej, regulacja poziomu podświetlenia ekranu dotykowego lub zmiana ustawienia sygnału audio.

ZACHOWAJ KONTROLĘ NAD SWOIM MIEJSCEM PRACY

Łatwe przenoszenie połączeń Skype for Business i Lync z komputera na smartfona. Idealne rozwiązanie, gdy musisz opuścić biuro lub odejść od biurka. Teraz dostępne z zestawem słuchawkowym Jabra Evolve 40 i 80 oraz z najnowszą wersją Jabra Direct.

Dowiedz się więcej o serii Jabra Evolve i funkcji inteligentnego przekazywania połączeń Jabra.

Czytaj dalej

Datasheet

See the datasheet for a list of compatible softphones

Download

Znajdź wsparcie

Skrócone instrukcje obsługi, samouczki wideo, pobieranie oprogramowania sprzętowego i nie tylko.