Partnerstwo w drodze do sukcesu

Gdy odnosisz sukces, my również odnosimy sukces – jest to przewodnia zasada naszego programu partnerskiego WIN. W związku z tym, że jest dla nas ważne, abyś odnosił sukcesy w sprzedaży naszych produktów, robimy wszystko co możliwe, aby wyposażyć Cię w umiejętności, wiedzę i narzędzia wymagane do oferowania urządzeń dźwiękowych firmy Jabra.
 
Nasz program partnerski zapewnia szkolenie w zakresie produktów i sprzedaży, materiały promocyjne oraz wsparcie techniczne. Współpracujemy z Tobą, aby pomóc Ci przebić się na lokalnym rynku i zapewnić pozytywne doznania klientów. Poznasz dogłębnie nasze produkty i będziesz ekspertem w zakresie wszystkich tematów związanych z Jabra.
 
W firmie Jabra znajdziesz wielokrotnie nagradzane produkty, zobowiązanie do dostarczania innowacji oraz profesjonalnego partnera biznesowego oddanego idei wspierania Ciebie oraz naszych wspólnych klientów.

Autoryzowany SPRZEDAWCA JABRA Autoryzowany sprzedawca zestawów głośnomówiących Jabra ma dostęp do środków szkoleniowych oraz z zakresu sprzedaży i marketingu, jak również do wsparcia technicznego. Ponadto będziesz w stanie zapewnić swoim klientom pełną gamę rozwiązań w dziedzinie zestawów głośnomówiących Jabra, które zapewnią wzrost Twojej sprzedaży.
PARTNERZY SPRZEDAJĄCY ROZWIĄZANIA JABRA DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH
Partner Jabra GoldNajwyższy poziom zaangażowania zapewnia największe korzyści. Status Gold partnera oferuje wsparcie w zakresie zdobywania klientów oraz zawierania transakcji, od początku do końca cyklu sprzedaży. Nie tylko staniesz się widoczny w witrynie Jabra.com, ale również skorzystasz z wspólnych planów handlowych i marketingowych, seminariów dla partnerów oraz zdarzeń, produktów demonstracyjnych, zapowiedzi przedpremierowych oraz będziesz mógł ubiegać się o finansowanie rozwoju działalności.
Partner Jabra SilverStatus partnera Silver oferuje wiele korzyści i ścisłe skupienie się na sprzedaży oraz rozwoju. W przypadku statusu partnera Silver będziesz mieć również dostęp do transakcji sprzedaży od firmy Jabra, wspólnie prowadzonych kampanii marketingowych, internetowej akademii Jabra oraz narzędzi sprzedaży.
ZAREJESTROWANY PARTNER JABRAJako zarejestrowany partner będziesz mieć dostęp do sieci PartnerNet, furtki do świata Jabra, co uwzględnia wyłączne użytkowanie logo Jabra Partner. Poszerz swoją wiedzę na temat produktów Jabra dzięki akademii internetowej Jabra i bądź na bieżąco z naszym elektronicznym biuletynem dla partnerów przy użyciu sekcji wiadomości sieci PartnerNet.