O firmie Jabra

Jabra. Dźwięk zaprojektowany dla Ciebie

W Jabra dobrze wiemy, co oznacza tworzenie najlepszych rozwiązań dźwiękowych. Pracujemy nad tymi rozwiązaniami, zapewniając lepsze doświadczenie użytkownika. A to doświadczenie gwarantują produkty, które są zaprojektowane właśnie dla Ciebie – oferują to, czego potrzebujesz, aby osiągnąć bezkonkurencyjne połączenia i jakość muzyki.

Według pracowników Jabra forma odzwierciedla funkcję. Starając się zrozumieć potrzeby użytkowników – np. uzyskanie najlepszego dźwięku do połączeń i muzyki lub lepszych funkcji ułatwiających koncentrację i współpracę – myślimy o tym, czego potrzebują nasi użytkownicy i jak będą stosować te funkcje. Nasze zestawy słuchawkowe i słuchawki są idealnymi rozwiązaniami dźwiękowymi do zastosowania w biurze, w trakcie podróży, w siłowni lub w plenerze – bez względu na to, czego potrzebujesz i kiedy tego potrzebujesz, mamy światowej klasy produkty, które spełnią Twoje oczekiwania.

Każdy produkt Jabra to setki godzin badań i starannego projektowania. Dlatego nasze produkty działają sprawniej i zawierają więcej funkcji niż inne zestawy słuchawkowe, słuchawki i zestawy głośnomówiące na rynku. Dlatego też często jako pierwsi oferujemy nowe technologie dźwięku i innowacje.

Jabra należy do Grupy GN, utworzonej niemal 150 lat temu. Obecnie jesteśmy jedyną firmą projektującą zarówno słuchawki dla użytkowników prywatnych, jaki i zestawy słuchawkowe dla użytkowników firmowych oraz aparaty słuchowe. Wykorzystujemy te możliwości i pracujemy z nastawieniem na jeden cel – chcemy, aby Twoje życie brzmiało lepiej.

Projektujemy prawdziwie bezprzewodowe wkładki douszne zapewniające całkowitą wolność, zestawy słuchawkowe redukujące szum, które umożliwiają zablokowanie niepożądanego dźwięku w tle, zestawy słuchawkowe o wysokiej jakości sprawiające, że Twoi rozmówcy usłyszą Twój głos z krystalicznie czystym dźwiękiem oraz najnowocześniejsze sportowe zestawy słuchawkowe do śledzenia sprawności, które pomogą Ci pokonać Twoje najlepsze rekordy. Każdy produkt pomaga usłyszeć więcej, zrobić więcej i być kimś więcej.

Decydując się na produkty Jabra wiesz, że wybierasz najlepsze produkty na rynku. Są do tego zaprojektowane.

Pionierska atmosfera

Atmosfera grupy GN inspiruje nas do pokonywania wielu ograniczeń. Pierwszy na świecie mikrofon z rozległą redukcją szumów, pierwszy na świecie zestaw słuchawkowy Bluetooth® i pierwsze na świecie sportowy zestaw słuchawkowy z wbudowanym monitorem pracy serca – to tylko kilka przykładów.‏

Nie dzielimy się tylko pionierską atmosferą Grupy GN, dzielimy się także jej wiedzą i doświadczeniem. Dzięki bliskiej współpracy z ReSound, naszą siostrzaną marką, oferujemy bezkonkurencyjne funkcje dźwiękowe.

ReSound jest wiodącym na świecie ekspertem w zakresie aparatów słuchawkowych. Firma ta łączy wzornictwo i technologię, aby umożliwić osobom z głębokim ubytkiem słuchu w lepszym poznawaniu rzeczy, które kochają. Potężne, dyskretne i inteligentne aparaty słuchowe tej firmy można kontrolować za pomocą wbudowanych aplikacji. Zapewnia to naturalne, osobiste doznania dźwiękowe i możliwość przekształcenia aparatów słuchowych w bezprzewodowe zestawy słuchawkowe stereo.

Wiemy to, co wie ReSound. Co oznacza, że nikt inny nie rozumie sposobu funkcjonowania dźwięku lepiej niż my. Wspólnie możemy naprawdę sprawić, że życie będzie brzmiało lepiej.

Logo GN ReSound

Dowiedz się więcej ›

Jabra Gallery

Jabra Elite 65t
Jabra Evolve 80
Jabra Elite Active 65t
Jabra Evolve 75e
Jabra Elite 45e
Wygraj zestaw Jabra Elite Sport