Kariera

W firmie Jabra dbamy o to, aby życie naszych klientów brzmiało lepiej. Zastanawiamy się nad tym, jak ludzie pracują, żyją i bawią się. A potem tworzymy produkty, które pomagają robić to wszystko w lepszy sposób.

Praca w firmie Jabra polega na stosowaniu technologii, która zapewni swobodę.

Wolne stanowiska

StanowiskoDziałLokalizacjaOpublikowano dnia

Powody, dla których warto do nas dołączyć


 • Świetni współpracownicy

  Dołączysz do zespołu interesujących profesjonalistów, którzy uwielbiają wprowadzać pozytywne zmiany. Pracujemy w swobodnej atmosferze, w której jest miejsce na dowcip i zabawę. Poczujesz się u nas jak w domu od pierwszego dnia.

 • Świetne poczucie celowości

  Jesteśmy dumni ze wszystkiego, co robimy. Głęboko wierzymy, że moc dźwięku może zmienić życie. Jeśli chcesz aby Twoje działania prowadziły do pozytywnych zmian, to jest okazja dla Ciebie.

 • Świetne szanse

  Bez względu na to, czy chcesz stać się prawdziwym ekspertem w wybranej dziedzinie, czy rozwinąć umiejętności przywódcze, znajdziesz u nas dużo miejsca na profesjonalny rozwój. Z zaangażowaniem pomożemy Ci stać się jak najlepszym pracownikiem.

 • Świetna równowaga pomiędzy pracą i życiem prywatnym

  Oferujemy swobodne warunki pracy, bez względu na to, czy chcesz pracować czasami z domu lub ustalać własne godziny pracy. Rozumiemy, że praca to nie wszystko i całkowicie szanujemy życie osobiste naszych pracowników.

 • Świetne korzyści

  Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, świetny pakiet emerytalny i ubezpieczeniowy oraz pięć dodatkowych firmowych płatnych dni wolnych na rok.

Połącz się z nami

Obserwuj Jabra na LinkedIn, aby otrzymywać najnowsze wiadomości i aktualizacje

Zgłoszenia z własnej inicjatywy

Twoje zgłoszenie i CV będą przechowywane w naszej bazie danych przez sześć miesięcy. Jeśli Twój profil będzie pasować do naszych otwartych pozycji w GN, skontaktujemy się z Tobą.

Wyślij zgłoszenie z własnej inicjatywy i wznów >
Wygraj zestaw Jabra Elite Sport