Zestawy słuchawkowe dla call center

Sukces centrów telefonicznych zależy od tego, czy rozmówcy zostaną usłyszani. Potrzebujesz zestawu słuchawkowego, który może wytrzymać tysiące rozmów telefonicznych i wielogodzinną obsługę.

Zdobądź Darmową Wersję Próbną Wybierz Zestaw Słuchawkowy

Nasze zestawy słuchawkowe do call center

Znajdź zestaw słuchawkowy dostosowany do Twoich potrzeb – od przystępnych przewodowych zestawów słuchawkowych po bezprzewodowe zestawy słuchawkowe, które pozwolą Ci odejść od biurka w czasie rozmowy. Wszystkie zestawy są dostępne w wersji QD na telefon stacjonarny lub wersję USB dla komputera. Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe w wersji Bluetooth i DECT.

Przewodowe zestawy słuchawkowe

Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe

 

Wersje na jedno ucho i na dwa ucha

Łączność ze smartfonem

Mikrofon redukujący szum

Redukcja szumów

Niska

Średnia

Wysoka

Średnia

Wysoka

Obrót wysięgnika

270°

360°

360°

270°

360°

Przewody wzmacniane

-

-

Poduszki słuchawek

Pianka ochronna

Pianka ochronna

Skóra syntetyczna

Miękka

Miękka

Zasięg łączności bezprzewodowej

-

-

-

do 120 m

do 150 m

Bateria (czas rozmów)

-

-

-

12 godzin

10 godzin

Call center bez hałasu

Sukces call center zależy od tego, czy rozmówcy zostaną usłyszani. Największą przeszkodą w tym zakresie są najczęściej odgłosy z otoczenia. W zatłoczonym miejscu pracy hałas może sprawić, że każda rozmowa będzie kosztować agenta i klienta wiele wysiłku. W rzeczywistości agenci call center konsekwentnie oceniają, że hałas ma najbardziej negatywny wpływ na ich produktywność.

Jabra rozumie ten problem jak nikt inny. Nasze zestawy słuchawkowe przeznaczone do call center skonstruowane są z myślą o jednym głównym celu: usunąć wpływ hałasu, aby użytkownicy mogli skupić się na rozmowie. Dzięki technologii z dźwiękiem HD i mikrofonom z redukcją szumów obydwaj uczestnicy rozmowy uzyskają krystalicznie czysty dźwięk.

Usłysz różnicę

Redukcja szumów

Mikrofony z funkcją redukcji szumów ograniczają niepożądane odgłosy z otoczenia i idealnie sprawdzają się w głośnych miejscach pracy.

Odtwórz demoWstrzymaj demo
WyłączWłącz

Dźwięk HD

Dźwięk HD / dźwięk szerokopasmowy stosuje szerszy zakres częstotliwości, co sprawia, że rozmowy brzmią żywo i realistycznie.
Nie będziesz mieć problemów z usłyszeniem tego, co mówi druga osoba.

Odtwórz demoWstrzymaj demo
WyłączWłącz

Mikrofon redukujący szum

Trzymanie mikrofonu zbyt blisko ust może spowodować niepożądany odgłos oddechu. Mikrofony redukujące szum mają wiele małych otworów i specjalną warstwę gąbki wewnątrz. Zapobiega to przenikaniu większości fal powietrza i poprawia jakość połączenia.

Odtwórz demoWstrzymaj demo
WyłączWłącz

Współpracuje z telefonami i platformami

Nasze zestawy słuchawkowe i zestawy głośnomówiące działają z ponad 10 000 tradycyjnymi telefonami stacjonarnymi od razu po wyjęciu z pudełka. Mają przyszłościową konstrukcję i są kompatybilne ze wszystkimi klientami sieciowymi i klientami telefonów programowych, od Cisco Jabber po Skype for Business.

Avaya
Cisco
Apple
Polycom
Microsoft Skype for Business
Mitel
YeaLink
Unify
Alcatel-Lucent
NEC
Panasonic
Samsung
Siemens
ShoreTel
Gigaset

Czy chcesz dowiedzieć się, które zestawy słuchawkowe współpracują z Twoim telefonem lub platformą? Wypróbuj nasz przewodnik zgodności.

Dlaczego warto korzystać z łączności bezprzewodowej?

W skrócie: to prawdziwe korzyści biznesowe. Ale nie musisz nam wierzyć na słowo. Oto wnioski ze studium przypadku firmy przeprowadzone przez Benchmark Portals:

Rezygnując z przewodowych zestawów słuchawkowych na rzecz urządzeń bezprzewodowych, to centrum wsparcia technicznego w zakresie wyposażenia biurowego osiągnęło wiele korzyści, które przejawiły się w postaci mierzalnych oszczędności finansowych oraz zadowolenia agentów. Od dyrektora finansowego po agentów obsługi klienta – każdy na tym skorzystał, szczególnie klienci.

Pobierz całe sprawozdanie

Co mówią nasi klienci pracujący w call center

Zgłoszenie o bezpłatne przekazanie urządzeń na okres próbny

Bezpłatny okres próbny jest dostępny tylko dla firm wdrażających co najmniej 100 zestawów słuchawkowych. Obowiązują Zasady i warunki.
Wypełnij formularz, jeśli masz inne pytania.

Ile zestawów słuchawkowych zamierzasz wdrożyć?

Twoja platforma

Dodatkowe informacje

Wygraj zestaw Jabra Elite Sport