Zestawy słuchawkowe współpracujące z aplikacją Cortana z dźwiękiem

Cortana to osobisty asystent cyfrowy zaprojektowany przez firmę Microsoft. Dzięki Cortanie zapamiętasz i zrobisz więcej. Aplikacja jest świetna w wysyłaniu przypomnień, które pojawiają się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu. Cortana pomaga w zadaniach takich jak wysyłanie wiadomości e-mail, planowanie wydarzeń i wyszukiwanie informacji na urządzeniach, w chmurze lub w sieci.

Jabra oferuje wiele przewodowych i bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, które współpracują z aplikacją Cortana.

Poznaj Cortanę

Otrzymuj osobiste porady

Cortana, podobnie jak najlepsi prawdziwi asystenci, poznaje użytkowników i przewiduje ich potrzeby. W ten sposób każdego dnia jej pomoc jest coraz bardziej przydatna.
 

Najlepsza aplikacja do przypomnień

Cortana może wysyłać osobiste porady na stronie głównej Cortany. Może to być na przykład dzienny przegląd zadań na dany dzień, sugestie dotyczące restauracji, które są warte polecenia i nie tylko.
 

Cortana pomaga w realizacji zadań

W dowolnym czasie możesz otworzyć notatnik Cortany i zobaczyć, czego aplikacja się dowiedziała – aby wyświetlić i dodać informacje, które dostosują treści do wymagań użytkownika.

 
Cortana jest dostępna w wybranych krajach; w zależności od regionu i urządzenia aplikacja może się różnić.

„Jabra ściśle współpracuje z firmą Microsoft, aby opracowywać i wprowadzać na rynek produkty charakteryzujące się najlepszą jakością dźwięku.”

Giovanni Mezgec | dyrektor generalny, Microsoft

Newsletter Jabra

Wygraj zestaw Jabra Elite Sport