Jabra Motion

JABRA MOTION

Rozmowy o krystalicznie czystej jakości, bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Zestaw Jabra Motion jest przeznaczony do wygodnego całodniowego stosowania i działa we wszystkich warunkach.

  • Doskonały dźwięk
  • Komfort przez cały dzień
  • Inteligentne czujniki ruchu
KupKontakt z działem sprzedaży

"Nigdy nie przegapisz połączenia, bez względu na to, na które urządzenie przyjdzie połączenie. Zestaw słuchawkowy automatycznie odbierze połączenie, gdy użytkownik podniesie go z bazy.

DOSKONAŁY DŹWIĘK

Najlepsza w klasie jakość dźwięku Wbudowany czujnik ruchu oraz zaawansowane mikrofony dostosowują dźwięk do otoczenia. Prowadź krystalicznie czyste rozmowy o wysokiej jakości, nawet w głośnym i wietrznym otoczeniu.

KOMFORT PRZEZ CAŁY DZIEŃ

Maksymalna wygoda dzięki konstrukcji umożliwiającej noszenie zestawu za uchem oraz dzięki elastycznym materiałom, które otulają ucho użytkownika. Możesz znaleźć idealne dopasowanie, dostosowując głośnik i odwracając go, aby dopasować do każdego ucha.

INTELIGENTNE CZUJNIKI RUCHU

Możesz odbierać połączenia, podnosząc zestaw. Jeśli zestaw słuchawkowy leży bez ruchu, czujnik ruchu włącza tryb “Power Nap”, aby oszczędzać baterię. Wystarczy podnieść zestaw, aby znów był gotowy do użytku.

Lista funkcji

INTUICYJNY SKŁADANY WYSIĘGNIK

Możliwość wyłączania lub włączania zestawu przez złożenie lub rozłożenie składanego wysięgnika.

FUNKCJA NFC UŁATWIAJĄCA PAROWANIE

Łatwe parowanie z urządzeniami z funkcją NFC za pomocą przyłożenia zestawu Jabra Motion do urządzenia.

KOMUNIKATY I STEROWANIE GŁOSOWE

Informują o kolejnych krokach procesu podłączenia telefonu, o tym, kto dzwoni oraz o stanie akumulatora Odbieranie i rozpoczynanie połączeń przy użyciu głosu.
[{"Name":"Connectivity","Title":"Chcę podłączyć urządzenie do...","Summary":"","Options":[{"Title":"tylko komputer","Value":"USB"}]},{"Name":"MobCarryCase","Title":"Dołącz zestaw podróżny i ładowarkę","Summary":"","Options":[{"Title":"Tak","Value":"Yes"}]},{"Name":"Certifications","Title":"Zoptymalizowany do","Summary":"","Options":[{"Title":"Microsoft Skype for Business","Value":"Microsoft"}]}]
{{selection.title}}

Jabra MOTION

Zestaw słuchawkowy Bluetooth mono z ochroną przed szumem wiatru i dźwiękiem o wysokiej jakości. Stosuj zestaw w biurze lub w drodze. Możesz go nosić wygodnie przez cały dzień.
Chwilowo niedostępny. Dostawa planowana w ciągu 10-15 dni.

Akcesoria

246,00 zł
Jabra Motion Headset Pouch
192,00 zł
Jabra Motion Travel And Charge Kit
290,00 zł
Jabra Link 360 MS Adapter
123,00 zł
Jabra Motion Wall Charger
39,99 zł
Jabra Motion Eargel Pack
246,00 zł
Jabra Motion Eargel Pack

Skontaktuj się z działem sprzedaży w sprawie tego produktu

Jeśli stosujesz ponad 100 zestawów słuchawkowych, możesz także użyć tego formularza, aby poprosić o darmową wersję próbną (obowiązują warunki korzystania).

Ile zestawów słuchawkowych zamierzasz stosować?

Twoja platforma

Dodatkowe informacje

Znajdź wsparcie

Skrócone instrukcje obsługi, samouczki wideo, pobieranie oprogramowania sprzętowego i nie tylko.