Jabra Pro 900

Jabra PRO 900

Niezawodny, ekonomiczny i prosty, profesjonalny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy o bezkompromisowej jakości dźwięku. Dostępny w wersjach DECT i Bluetooth, a także kilku wariantach mono i stereo do stosowania z telefonami stacjonarnymi lub komputerami.

 • Długi zasięg — odbieraj połączenia w promieniu do 100 m od biurka
 • Najlepsza jakość dźwięku — dźwięk HD i redukcja szumów
 • Prosta obsługa — plug-and-play i 12 h pracy na baterii
Skontaktuj się z działem sprzedaży, aby uzyskać bezpłatny zestaw próbnyDopasuj i kup

Teraz każdy może korzystać z bezprzewodowej wydajności i swobody

Dlaczego warto wybrać łączność bezprzewodową?

W skrócie: Prawdziwe korzyści biznesowe. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Firma Benchmark Portals przeprowadziła badania na pracownikach działu pomocy technicznej Brother International w trakcie przejścia na łączność bezprzewodową, które podsumowuje:

„Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe zapewniają największy zwrot inwestycji:”

 • Krótszy czas rozmów: Przeciętny czas rozmów skrócił się z 19,5 do 14,4 min — oszczędność na poziomie 26,2%
 • Mniej przekazanych połączeń: Podczas badań liczba przekazanych połączeń spadła o 62,7% — co samo w sobie zapewnia zwrot inwestycji w zestawy słuchawkowe na poziomie 1,353%
Badania podsumowują:

„Poprzez wymianę zestawów słuchawkowych z przewodowych na bezprzewodowe centrum pomocy technicznej uzyskało wiele korzyści zarówno pod względem wymiernych oszczędności finansowych, jak i satysfakcji pracowników. Skorzystała na tym cała kadra: od dyrektora finansowego po pracowników działu obsługi klienta — ale przede wszystkim zyskali klienci.

Pobierz pełny raport tutaj.

Zasięg bezprzewodowego zestawu słuchawkowego

Rozmawiaj, przygotowując kawę, u znajomego lub w prywatnym pomieszczeniu. Wersja Jabra PRO 900 DECT zapewnia bezprzewodową swobodę poruszania się i rozmawiania w zasięgu do 120 m lub 100 m w przypadku wersji z Bluetooth.

Światowej klasy dźwięk

Realistyczne rozmowy wymagają świetnych głośników eliminujących odgłosy otoczenia oraz mikrofonu z redukcją szumów i z filtrami zmniejszającymi przenikanie fal powietrza. Jabra PRO 900 ma obie funkcje — a także pozwala wybrać między wersjami mono i stereo.

Usłysz różnicę, jaką zapewnia dźwięk HD.

Dźwięk HD WYŁ.Dźwięk HD WŁ.

Usłysz różnicę, jaką zapewnia funkcja Air Shock.

Funkcja Air Shock WYŁ.Funkcja Air Shock WŁ.

Prosta obsługa z całodniową pracą baterii

Produkt Jabra PRO 900 jest łatwy w konfiguracji i można go szybko zacząć używać. Każdy zestaw wyposażony jest w fabrycznie sparowaną bazę ładującą, więc od razu można wykonywać połączenia. Dzięki co najmniej dwunastogodzinnej pracy na baterii, już nigdy nie będziesz się martwić, że się wyczerpie.

[{"Name":"Usage","Title":"Sposób noszenia","Summary":"","Options":[{"Title":"Komputer","Value":"Computer"},{"Title":"Telefon stacjonarny","Value":"Desk phones"}]},{"Name":"Receive sound","Title":"Głośniki","Summary":"","Options":[{"Title":"Mono","Value":"Mono"},{"Title":"Stereo","Value":"Duo"}]},{"Name":"NFCNearFieldCmmunicationsPerimeterPairing","Title":"Chcesz również podłączyć komórkę?","Summary":"","Options":[{"Title":"Nie","Value":"No"},{"Title":"Tak","Value":"Yes"}]},{"Name":"Wireless Technology","Title":"Rodzaj połączenia ze stacją bazową","Summary":"","Options":[{"Title":"2G4","Value":"2G4"},{"Title":"DECT","Value":"DECT"}]},{"Name":"Certifications","Title":"Zoptymalizowany do","Summary":"","Options":[{"Title":"Microsoft Skype for Business","Value":"Microsoft"}]}]
{{selection.title}}

Jabra Pro 900

Bezprzewodowa seria zestawów słuchawkowych zoptymalizowanych pod kątem obsługi ze wszystkimi wiodącymi telefonami stacjonarnymi i programowymi. Niektóre wersje umożliwiają parowanie z urządzeniami mobilnymi, telefonami stacjonarnymi lub programowymi.
Chwilowo niedostępny. Dostawa planowana w ciągu 10-15 dni.

Skontaktuj się z działem sprzedaży w sprawie tego produktu

Jeśli stosujesz ponad 100 zestawów słuchawkowych, możesz także użyć tego formularza, aby poprosić o darmową wersję próbną (obowiązują warunki korzystania).

Ile zestawów słuchawkowych zamierzasz stosować?

Twoja platforma

Dodatkowe informacje

Znajdź wsparcie

Skrócone instrukcje obsługi, samouczki wideo, pobieranie oprogramowania sprzętowego i nie tylko.

Potrzebujesz alternatywnego przewodowego produktu?

Wypróbuj zestaw Jabra Biz 2300

Potrzebujesz alternatywnego przewodowego produktu?

Wypróbuj zestaw Jabra Biz 2300

 • Wygoda przez cały dzień
 • Wytrzymała konstrukcja
 • Lepszy dźwięk

Możesz odbierać wszystkie rozmowy na jednym zestawie słuchawkowym.

Wypróbuj zestaw Jabra Pro 9400

Możesz odbierać wszystkie rozmowy na jednym zestawie słuchawkowym.

Wypróbuj zestaw Jabra Pro 9400

 • Jeden zestaw słuchawkowy do wszystkich telefonów
 • Doskonała jakość dźwięku
 • Bezprzewodowa swoboda