Jabra Pro 9400

Jabra PRO 9400

Profesjonalny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który możesz połączyć ze wszystkimi swoimi telefonami. Certyfikat bezpieczeństwa DECT z opatentowanym przez firmę Jabra bezpiecznym procesem parowania zestawu słuchawkowego ze stacją bazową. Zapewnia krystaliczną czystość rozmów, nawet w głośnych biurach.

 • Jeden zestaw słuchawkowy do wszystkich telefonów – odbieranie rozmów przychodzących na telefonie komórkowym, telefonie stacjonarnym lub telefonie programowym
 • Doskonały dźwięk – redukcja szumów zapewniająca wyraźne rozmowy *
 • Bezprzewodowa swoboda – zasięg do 150 metrów i żywotność baterii do 10 godzin
Skontaktuj się z działem sprzedaży, aby otrzymać darmową wersję próbnąDostosuj i kupDostosuj i kup* Większe poduszki słuchawek zapewniające lepszą ochronę przed hałasem są dostępne jako akcesoria.

Krystalicznie czysty dźwięk bez względu na to, czy połączenie przyjdzie na telefon stacjonarny, programowy czy smartfon.

Dlaczego warto wybrać łączność bezprzewodową?

W skrócie: Prawdziwe korzyści biznesowe. Ale nie musisz wierzyć nam na słowo. Firma Benchmark Portals przeprowadziła badania na pracownikach działu pomocy technicznej Brother International w trakcie przejścia na łączność bezprzewodową, które podsumowuje:

„Bezprzewodowe zestawy słuchawkowe zapewniają największy zwrot inwestycji:”

 • Krótszy czas rozmów: Przeciętny czas rozmów skrócił się z 19,5 do 14,4 min — oszczędność na poziomie 26,2%
 • Mniej przekazanych połączeń: Podczas badań liczba przekazanych połączeń spadła o 62,7% — co samo w sobie zapewnia zwrot inwestycji w zestawy słuchawkowe na poziomie 1,353%
Badania podsumowują:

„Poprzez wymianę zestawów słuchawkowych z przewodowych na bezprzewodowe centrum pomocy technicznej uzyskało wiele korzyści zarówno pod względem wymiernych oszczędności finansowych, jak i satysfakcji pracowników. Skorzystała na tym cała kadra: od dyrektora finansowego po pracowników działu obsługi klienta — ale przede wszystkim zyskali klienci.

Pobierz pełny raport tutaj.

Jeden zestaw słuchawkowy do wszystkich telefonów

Odbieraj każdą rozmowę za pomocą jednego zestawu słuchawkowego. Łączy się z telefonem stacjonarnym, komórkowym i programowym — jednocześnie. Zarządzaj wieloma rozmowami za pośrednictwem pierwszego w branży, łatwego w obsłudze ekranu lub panelu dotykowego. Kreator konfiguracji SmartSetup, przeprowadza użytkownika przez proces łączenia z urządzeniami.

Doskonała jakość dźwięku

Jeśli Twoja praca polega na słuchaniu i mówieniu, wyraźne rozmowy mają kluczowe znaczenie. Skorzystaj z najlepszej w klasie redukcji szumów i ochrony przed udarem akustycznym. Doskonała jakość dźwięku rozmów — nawet w najgłośniejszych biurach.

 • Noise Blackout™: Poduszki słuchawek i mikrofon zaprojektowane tak, aby eliminować szumy z otoczenia.
 • Cyfrowe przetwarzanie sygnału i dźwięk HD zapewniają czysty i naturalny dźwięk.
 • Technologia SafeTone™ automatycznie eliminuje nieoczekiwane skoki głośności, chroniąc słuch.

Usłysz różnicę, jaką zapewnia funkcja Noise Blackout

Dźwięk HD WYŁ.Dźwięk HD WŁ.

Usłysz różnicę, jaką zapewnia dźwięk HD.

Dźwięk HD WYŁ.Dźwięk HD WŁ.

Całkowita bezprzewodowa wolność

Bezprzewodowa technologia DECT pozwala oddalać się do 150 m od biurka bez rozłączania połączenia. Odbieraj i kończ połączenia zdalnie, wykonując jednocześnie inne czynności biurowe. Zestaw zapewnia 10 godzin żywotności baterii, więc nie musisz się martwić, że urządzenie się rozładuje.

Nasz najbezpieczniejszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy DECT

 • Zgodny z najnowszymi wymaganiami w zakresie bezpieczeństwa standardu DECT, konstrukcja zabezpiecza przed podsłuchem.
 • Proces parowania zestawu słuchawkowego ze stacją bazową opatentowany przez Jabra zapobiega ryzykownemu, przypadkowemu parowaniu, aby chronić Twoje rozmowy.
[{"Name":"Boom arm style","Title":"Redukcja szumów","Summary":"","Options":[{"Title":"Wysoki","Value":"Flex"},{"Title":"Średni","Value":"Midi"}]},{"Name":"Receive sound","Title":"Głośniki","Summary":"","Options":[{"Title":"Mono","Value":"Mono"},{"Title":"Stereo","Value":"Duo"}]},{"Name":"Display","Title":"Chcę także...","Summary":"","Options":[{"Title":"Ekran dotykowy","Value":"Yes"}]},{"Name":"Wireless Technology","Title":"Chcę także podłączyć urządzenie do...:","Summary":"","Options":[{"Title":"Telefon komórkowy","Value":"Bluetooth"}]}]
{{selection.title}}

Jabra Pro 9400

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, który umożliwia pracownikom odbieranie połączeń przychodzących na telefon komórkowy, stacjonarny i programowy przy użyciu jednego zestawu
Chwilowo niedostępny. Dostawa planowana w ciągu 10-15 dni.

Lista funkcji

Możliwość połączenia z wieloma urządzeniami

Zarządzaj wszystkimi połączeniami z jednego zestawu słuchawkowego do Twojego telefonu stacjonarnego, telefonu programowego, smartfona i tabletu

Dźwięk HD / dźwięk szerokopasmowy

Jakość dźwięku HD umożliwia prowadzenie żywych, realistycznych rozmów. Nie będziesz mieć problemów z usłyszeniem swojego rozmówcy.

Komfortowa rozmowa

 • Znajdź doskonałe dopasowanie, wybierając odpowiednią, lekką, ergonomicznie zaprojektowaną ramę, miękkie poduszki słuchawek, regulowane pałąki na głowę i wysięgnik mikrofonu. Twój zestaw słuchawkowy będzie wygodny przez cały dzień. Większe nauszniki słuchawek dostępne jako akcesoria zapewniają pasywną redukcję szumów na poziomie 3-5 dB i lepszy poziom wygody.
 • Większe nauszniki słuchawek dostępne jako akcesoria zapewniają pasywną redukcję szumów na poziomie 3-5 dB i lepszy poziom wygody.

Bezprzewodowa swoboda 150 m

Uzyskaj zasięg do 150 m, korzystając z technologii DECT. Wykonuj jednocześnie wiele zadań, poruszając się swobodnie po biurze podczas rozmowy.

UC Plug-And-Play

Współpracuje bez żadnej konfiguracji ze wszystkimi aplikacjami UC i telefonami programowymi. Łatwa konfiguracja, łączenie i obsługa.

Gotowość do współpracy ze smartfonem i tabletem

Technologia przygotowana pod kątem przyszłych potrzeb, aby zapewnić pełną zgodność z najnowszymi smartfonami i tabletami dostępnymi na rynku.

Zdalna obsługa połączeń

Obsługa połączeń bezpośrednio z zestawu słuchawkowego. Odbieraj i kończ połączenia, reguluj głośność i wyciszaj linię, naciskając na przycisk.

SafeTone™

Jabra SafeTone™ obsługuje Jabra PeakStop™ i Jabra IntelliTone™ – technologie zwiększające stopień ochrony słuchu. Automatycznie ogranicza średnie narażenie na głośne dźwięki w trakcie dnia pracy i utrzymuje je w wartościach zgodnych z normami dotyczącymi poziomu głośności.

Aplikacje Jabra

Możliwość dostosowania ustawień dzięki aplikacjom Jabra. Pełna integracja i zdalna obsługa połączeń w telefonach programowych najnowszej generacji.

Certyfikat bezpieczeństwa DECT

 • Zestaw słuchawkowy zgodny z wymaganiami bezpieczeństwa DECT z zabezpieczeniem przed podsłuchem.
 • Proces parowania zestawu słuchawkowego ze stacją bazową opatentowany przez Jabra zapobiega ryzykownemu, przypadkowemu parowaniu, aby chronić Twoje rozmowy.

Skontaktuj się z działem sprzedaży w sprawie tego produktu

Jeśli stosujesz ponad 100 zestawów słuchawkowych, możesz także użyć tego formularza, aby poprosić o darmową wersję próbną (obowiązują warunki korzystania).

Ile zestawów słuchawkowych zamierzasz stosować?

Twoja platforma

Dodatkowe informacje

Znajdź wsparcie

Skrócone instrukcje obsługi, samouczki wideo, pobieranie oprogramowania sprzętowego i nie tylko.

Potrzebujesz przystępnej alternatywy?

Wypróbuj zestaw Jabra Pro 900

Potrzebujesz przystępnej alternatywy?

Wypróbuj zestaw Jabra Biz 2300

 • Wygoda przez cały dzień
 • Wytrzymała konstrukcja
 • Lepszy dźwięk

Potrzebujesz dźwięku o lepszej jakości?

Wypróbuj zestaw Jabra Biz 2400 II

Potrzebujesz dźwięku o lepszej jakości?

Wypróbuj zestaw Jabra Biz 2400 II

 • Mikrofon z ultraredukcją szumów
 • Krystalicznie czysty dźwięk HD i HIFI
 • Niełamiący się wysięgnik obrotowy zapewniający bezkonkurencyjną wytrzymałość