Jabra Evolve 80

Najlepszy zestaw słuchawkowy umożliwiający koncentrację w otwartym biurze*

Pokaż więcej Obejrzyj film

Jabra Evolve 75

Najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy umożliwiający koncentrację w otwartym biurze*

Pokaż więcej Obejrzyj film

Najlepsza aktywna redukcja szumów

Możesz włączyć aktywną redukcję szumów, aby praktycznie wyeliminować dźwięki o niskiej częstotliwości, takie jak szum klimatyzacji. Aktywna redukcja szumu stosuje zaawansowane mikrofony, aby monitorować i reagować na dźwięk z otoczenia – aż 3 razy skuteczniej niż produkty konkurencji.

Falcon-IO-Logo-2016

Stylowe zestawy słuchawkowe poprawiają produktywność młodej firmy specjalizującej się w mediach społecznościowych

Każdy nowy pracownik otrzymuje zestaw Evolve 80.

„Evolve 80 był naszym najlepszym wyborem – z odpowiednim wsparciem, zapewnionym serwisem i gwarancją na produkt. Dla Falcon.io to idealny zestaw.”

Berkant Kamilov, menedżer – kraje nordyckie/Beneluks, Falcon.io

 Studium przypadku

Seria Jabra Evolve

Seria profesjonalnych zestawów słuchawkowy zwiększających produktywność w otwartym biurze.

Porównaj modele

*Referencyjne biuro otwarte jest definiowane jako środowisko biurowe, w którym do komunikacji stosuje się certyfikowany zestaw słuchawkowy UC. Aby zestaw słuchawkowy mógł zostać opatrzony etykietą UC, musi spełniać ściśle określone wymagania dotyczące zgodności ustalone i zatwierdzone przez odpowiednich sprzedawców Unified Communication (UC).

Jabra Evolve 80 i Evolve 75 są profesjonalnymi zestawami słuchawkowymi opracowanymi w celu wyeliminowania rozproszenia uwagi powodowanego przez hałas i zakłócenia. Wysokiej jakości redukcja szumów (aktywna redukcja szumów i pasywna redukcja szumów) w połączeniu z wbudowaną diodą zajętości pomagają stworzyć osobistą strefę koncentracji dla użytkownika.

Te dwa zestawy słuchawkowe są profesjonalnymi certyfikowanymi zestawami słuchawkowymi UC przeznaczonymi do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki. Wysoka jakość połączeń jest osiągana dzięki wysięgnikowi i mikrofonowi redukującemu szum, a świetne odtwarzanie muzyki zapewnione jest dzięki wysokiej jakości głośnikom i konstrukcji nauszników. Poza tym hybrydowa technologia ARS stosująca 4 mikrofony zapewnia bardzo dobre wyniki ARS.