MENU
attributes/any(a: a eq 'Product_Portfolio|Jabra') and (attributes/all(a: a ne 'Meta_Refurbished|True') or attributes/any(a: a eq 'Meta_Accessorytype|17'))

Zniżka studencka

Potwierdź kwalifikowalność i uzyskaj zniżkę Jabra

Pracuj dużo. Baw się jeszcze więcej.

Studenci ciężko pracują. Naprawdę ciężko. W Jabra wiemy co nieco na temat ciężkiej pracy i poświęcenia. Wiemy też, że bez kolejnego pokolenia studentów nie będziemy mieli kolejnego pokolenia projektantów, którzy tworzą nasze intuicyjne produkty. Ani inżynierów, którzy rozwijają naszą technologię światowej klasy. Ani sprzedawców i marketingowców, którzy opowiadają o niej światu.

Dlatego pragniemy przekazać Ci zniżkę na kolejne zamówienie w formie podziękowania za niezliczone godziny, które poświęcasz na swoją edukację. Mamy coś dla Ciebie jeśli szukasz profesjonalnego zestawu słuchawkowego światowej klasy do pracy lub pary doskonałych, naprawdę bezprzewodowych słuchawek dousznych do zabawy.

Student korzystający z zestawu słuchawkowego Jabra
Student korzystający z zestawu słuchawkowego Jabra

Ciężka praca popłaca

Studiowanie nie jest ani łatwe, ani tanie. Po opłaceniu czesnego, książek, poniesieniu opłat za korzystanie z zasobów uczelni i zakwaterowanie (oraz odłożeniu paru złotych na kilka drinków w piątkowy wieczór), nie pozostaje wiele.

Produkty Jabra są naprawdę przydatne dla studentów jednak rozumiemy, że jeśli chodzi o oszczędność, nie znajdują się na liście priorytetów. Dlatego nasza oferta dla studentów jest jedną z najlepszych na rynku - w końcu przewyższa standardowe 10 lub 15% zniżki. W taki sposób chcemy Wam podziękować. Ponieważ bez edukacji i błyskotliwych umysłów, takich jak Twój, technologia, taka jak nasza, nie miałaby szansy istnienia.

Uzyskaj zniżkę studencką

Zastrzeżenie
Kod rabatowy jest ważny tylko na jabra.pl. Kod promocyjny można wykorzystać klikając przycisk widoczny powyżej i weryfikując swój status jako aktywny student w systemie SheerID. Po dokonaniu pomyślnej weryfikacji otrzymasz wiadomość e-mail, zawierającą jednorazowy kupon w formie kodu, który należy wprowadzić w momencie dokonywania zakupu na stronie jabra.pl. Firma Jabra zastrzega sobie prawo do zakończenia oferty zniżkowej w dowolnym czasie. Limit 1 kuponu w formie kodu na osobę na zamówienie. Oferta studencka nie łączy się z żadnymi innymi ofertami dostępnymi na stronie jabra.pl. Jabra nie odpowiada za utracone, skradzione lub nieaktualne kody. Zniżka jest przyznawana przez firmę zewnętrzną SheerID. Firma Jabra nie bierze odpowiedzialności w przypadku, gdy Twoja kwalifikowalność nie zostanie potwierdzona z jakiegokolwiek powodu.