Jabra Evolve

Biurowe słuchawki z systemem wyciszania szumów

Zmniejsz utrudnienia w biurze i odzyskaj własną przestrzeń w miejscu pracy

Jeśli w Twoim biurze jest głośno, zestaw słuchawkowy Jabra Evolve stanowi najlepsze rozwiązanie, by poradzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami miejsca pracy. Przewodowe lub bezprzewodowe słuchawki Evolve pomogą Ci skupić się na zadaniu poprzez odcięcie Cię od zewnętrznych hałasów i utrudnień.

 • Najlepszy w klasie system wyciszania szumów
 • Pozostań skupiony nawet w hałaśliwym, biurowym otoczeniu. Dzięki systemowi Pasywnego Wyciszania Szumów wystarczy, abyś po prostu nosił słuchawki i w ten sposób wyeliminujesz hałasy o wysokiej częstotliwości takie, jak ludzki głos. Z kolei aktywne wyciszanie szumów jednym przyciskiem poradzi sobie z niechcianymi odgłosami tła o niskiej częstotliwości.

 • Busy Light - Dioda zajętości
 • Dioda zajętości automatycznie zapala się na czerwono, aby wszyscy wiedzieli, że właśnie prowadzisz rozmowę. Tym samym chroni Cię przed nieustannymi utrudnieniami i przerywaniem konwersacji. Można ją również włączyć ręcznie.

 • Stworzone z myślą o głosie i muzyce
 • Światowej klasy głośniki zbudowano z myślą zarówno o przesyłaniu głosu, jak i muzyki. Przełączaj się pomiędzy rozmowami a przesłuchiwaniem swoich ulubionych utworów.


  Kto kwalifikuje się do darmowych testów?

  Jeśli jesteś osobą mającą wpływ na wybór lub podejmującą decyzje odnośnie produktów i rozwiązań komunikacji dźwiękowej, możesz przysłać zgłoszenie dotyczące darmowych testów. Twoja firma musi zatrudniać co najmniej 50 potencjalnych użytkowników zestawów słuchawkowych, aby kwalifikować się do niniejszego programu. Stosuje się warunki programu.

  Linia Jabra Evolve

  Jabra Evolve 40

  Wygodny, przewodowy zestaw słuchawkowy ze średniej półki dla wszystkich platform Ujednoliconej Komunikacji UC oraz urządzeń inteligentnych (telefonów komórkowych i tabletów), wykorzystujący wtyczkę 3,5 mm. Wyposażony w skuteczny system wyciszania szumów. Dostępny w wersji mono i stereo.

  Jabra Evolve 65

  Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla komputerów i telefonów komórkowych. Bezprzewodowe łączenie poprzez Bluetooth (do 30 metrów) lub bezpośrednio poprzez przewód USB. Wyposażony w skuteczny system wyciszania szumów. Dostępny w wersji mono i stereo.

  Jabra Evolve 80

  Najnowocześniejszy, przewodowy zestaw słuchawkowy, charakteryzujący się najlepszym w klasie systemem wyciszania szumów, który redukuje niechciane odgłosy i pomaga Ci się skupić. Dzięki światowej klasy głośnikom to rozwiązane sprawdza się zarówno podczas odsłuchu muzyki, jak i przekazu głosu.

  Liczba potencjalnych użytkowników słuchawek?