Jabra Evolve

Biurowe słuchawki z systemem wyciszania szumów

Zmniejsz utrudnienia w biurze i odzyskaj własną przestrzeń w miejscu pracy

Jeśli w Twoim biurze jest głośno, zestaw słuchawkowy Jabra Evolve stanowi najlepsze rozwiązanie, by poradzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami miejsca pracy. Przewodowe lub bezprzewodowe słuchawki Evolve pomogą Ci skupić się na zadaniu poprzez odcięcie Cię od zewnętrznych hałasów i utrudnień.

Jabra Evolve 75

Najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy gwarantujący pełną koncentrację w otwartym biurze. Wyposażony w doskonały system aktywnego wyciszania szumów (ANC) oraz zintegrowaną diodę zajętości, które zwiększą Twoją produktywność. Podwójna łączność z dwoma urządzeniami Bluetooth® pozwala Ci odbierać połączenia i słuchać muzyki za pomocą tego samego zestawu słuchawkowego, a także daje Ci swobodę poruszania się nawet do 30 metrów od Twojego smartfonu i/lub komputera.

Kto kwalifikuje się do darmowych testów?

Jeśli jesteś osobą mającą wpływ na wybór lub podejmującą decyzje odnośnie produktów i rozwiązań komunikacji dźwiękowej, możesz przysłać zgłoszenie dotyczące darmowych testów. Twoja firma musi zatrudniać co najmniej 50 potencjalnych użytkowników zestawów słuchawkowych, aby kwalifikować się do niniejszego programu. Stosuje się warunki programu.

unia_logo

Linia Jabra Evolve

Jabra Evolve 40

Wygodny, przewodowy zestaw słuchawkowy ze średniej półki dla wszystkich platform Ujednoliconej Komunikacji UC oraz urządzeń inteligentnych (telefonów komórkowych i tabletów), wykorzystujący wtyczkę 3,5 mm. Wyposażony w skuteczny system wyciszania szumów. Dostępny w wersji mono i stereo.

Jabra Evolve 65

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla komputerów i telefonów komórkowych. Bezprzewodowe łączenie poprzez Bluetooth (do 30 metrów) lub bezpośrednio poprzez przewód USB. Wyposażony w skuteczny system wyciszania szumów. Dostępny w wersji mono i stereo.

Jabra Evolve 80

Najnowocześniejszy, przewodowy zestaw słuchawkowy, charakteryzujący się najlepszym w klasie systemem wyciszania szumów, który redukuje niechciane odgłosy i pomaga Ci się skupić. Dzięki światowej klasy głośnikom to rozwiązane sprawdza się zarówno podczas odsłuchu muzyki, jak i przekazu głosu.

Liczba potencjalnych użytkowników słuchawek?