Wyślij zgłoszenie na
darmowe testy Speak 810

Odkryj, jak łatwo możesz podnieść jakość swoich rozmów telekonferencyjnych oraz spotkań

Speak 810 to najnowszy produkt w naszej nagradzanej linii zestawów głośnomówiących, który znacząco wpłynie na produktywność Twoich rozmów telekonferencyjnych oraz spotkań biznesowych.

  • Łącz się w kilka sekund z każdym inteligentnym urządzeniem lub platformą komunikacyjną
  • Redukuj odgłosy otoczenia dzięki inteligentnym mikrofonom ZoomTalk™
  • Oszczędzaj pieniądze: już nie potrzebujesz drogiej linii IP, ani specjalistycznych mikrofonów konferencyjnych

Jeśli odpowiadasz za zakup zestawów głośnomówiących dla swojej firmy, możesz kwalifikować się do darmowych, nawet 2-tygodniowych testów Speak 810.

Wyślij zgłoszenie, a skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Jabra lub zadzwoń na numer +48 504 911 195, jeśli chciałbyś natychmiast porozmawiać na temat tej oferty.

Wszystkie zgłoszenia zostaną zweryfikowane przez firmę Jabra.
Wypełniając ten formularz wyrażasz zgodę na warunki oferty.

Jak to działa?

Krok 1: Zgłoszenie

Po prostu wypełnij formularz znajdujący się powyżej, a wkrótce skontaktuje się z Tobą przedstawiciel Jabra, który odpowie na wszystkie Twoje pytania i omówi z Tobą szczegóły programu testowego.

Krok 2: Testy

Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia otrzymasz Speak 810 na okres do 2 tygodni, podczas których będziesz mógł sprawdzić możliwości tego rozwiązania. Instalacja jest niezwykle prosta, ale w razie potrzeby otrzymasz wszelkie wsparcie techniczne pod numerem +48 504 911 195.

Krok 3: Zwrot (darmowy)

Po 2 tygodniach zwrócisz produkt korzystając z zamówionego przez nas kuriera. Następnie będziesz mógł zdecydować, czy Speak 810 jest odpowiedni dla Twojej firmy.