Jabra Sport Life

Jabra Sport Life to aplikacja zaprojektowana dla zestawów Jabra Elite Sport, Jabra Sport Pulse, Jabra Sport Coach i Jabra Sport Pace. To najlepsze rozwiązanie oferujące wszystkie potrzebne funkcje – to partner treningowy kolejnej generacji, który zarządza Twoją aktywnością sportową.

Planowanie, monitorowanie i ocenianie wyników. Wskazówki dotyczące treningu przekazywane we wkładkach dousznych dostarczają informacji w czasie rzeczywistym, aby ułatwić dostosowanie każdego treningu.

Works with:

Zachowaj poprawny rytm

Nie opieraj swojego treningu tylko na tym, jak się czujesz. Dostosuj swój trening do aktywności organizmu. Informacje dotyczące tętna podawane w czasie rzeczywistym umożliwiają odpowiednie kształtowanie treningu. Nasza funkcja treningu głosowego jest zintegrowana z informacjami o tętnie i powiadamia, kiedy możesz dać z siebie więcej, a kiedy lepiej ograniczyć wysiłek.

Pracuj zgodnie z aktywnością organizmu

Pułap tlenowy mierzy układ sercowo-naczyniowy, oceniając możliwość wchłaniania tlenu przez organizm. Na podstawie tych informacji pomożemy określić Twój poziom sprawności. W ten sposób dowiesz się, czy pracujesz w odpowiednim zakresie pułapu tlenowego, np. w odpowiedniej strefie tętna.

Works with:
Works with:

Skup się na prawidłowych ćwiczeniach

Skup się na ćwiczeniach, a my zajmiemy się liczeniem. Nasza funkcja automatycznego liczenia powtórzeń śledzi ruch użytkownika za pomocą czujników we wkładce dousznej, przedstawia licznik na ekranie smartfona i podaje wskazówki głosowe bezpośrednio we wkładce dousznej. Na ekranie możesz także obejrzeć filmy przedstawiające poprawny sposób wykonywania ćwiczeń.

Ustal swoje właściwe tempo

Na podstawie treningu, obecnego poziomu sprawności i czasu jazdy na rowerze/biegania, pomożemy Ci przewidzieć, ile czasu zajmie pokonanie danej odległości. Pomożemy Ci także osiągnąć lepszy czas.

Works with:
Works with:

Zachowaj odpowiedni czas regeneracji

Ciężko pracujesz, aby osiągnąć swoje cele – ale dobry trening wymaga zrozumienia, ile czasu Twoje ciało potrzebuje na regenerację pomiędzy ćwiczeniami i sesjami treningowymi. Dlatego opracowaliśmy aplikację, która analizuje wyniki treningowe, przedstawia wskazówki na żywo i informuje, kiedy i jak długo musisz odpocząć.

Pobierz

Język i wymagania: informacje znajdują się w tekście dotyczącym wsparcia w App Store i Google Play.